Bliskość centrum

Kępa Mieszczańska, na której zlokalizowany jest apartamentowiec Zyndrama to miejsce odpowiadające na potrzeby wszystkich członków rodziny. Taka lokalizacja pozwala ograniczyć wczesne ranne wstawanie i dalekie dojazdy do szkół czy przedszkoli. Osoby pracujące w centrum miasta szybko zapomną o porannych korkach – spacer do biura zajmie jedynie kilka minut.

W popołudniowym planie dnia mieszkańcy apartamentowca Zyndrama mogą uwzględnić atrakcje, których stale dostarcza nam miasto. Zamiast spędzać czas w samochodzie w godzinach komunikacyjnego szczytu lepiej wybrać się w tym czasie na kawę na pobliski Rynek, na koncert do Narodowego Forum Muzyki lub chociażby uprawiać jogging na Bulwarze Xawerego Dunikowskiego. Niemalże pod domem znajdziemy również bogatą ofertę edukacyjnych kursów językowych oraz rozwijających zajęć sportowych. W bezpośrednim sąsiedztwie apartamentowca ulokowane są także salony kosmetyczne oraz siłownia. Natomiast osoby starsze z pewnością docenią bliskość sklepów oraz przychodni.

Mieszkania, które nie znają ograniczeń

„Zamiast decydować się na podmiejski domek i konsekwencje, które wiążą się z mieszkaniem z dala od centrum miasta, możemy wybrać w pełni rozkładowe mieszkanie takiej samej wielkości. Penthouse’y o metrażu 150m2 pozwolą na wydzielenie przestrzeni dla każdego domownika. Mniejsze apartamenty są doskonałe dla singli i par, które chcą zachować spokój przedmieścia, nie skazując się na ciągłe dojazdy lub życie z dala od tego, co oferuje miasto.” – radzi Krzysztof Jabłoński, Prezes firmy Iglica Nieruchomości, prowadzącej biuro sprzedaży Zyndrama.

Natura łączy się z nowoczesnością miasta

„Jednym z największych atutów apartamentów Zyndrama jest ich lokalizacja na cichej i zielonej Kępie Mieszczańskiej. Mieszkanie w ścisłym centrum nie oznacza w tym przypadku ciągłego zgiełku.” – mówi Miłosz Greszta, Dyrektor ds. Rozwoju 6B47 Polska – Wrocław.

Osiedle Kępa Mieszczańska jest doskonałym miejscem dla nowoczesnej rodziny. Malownicza wyspa, z każdej strony otoczona Odrą, okaże się doskonałym azylem w nie zawsze spokojnym centrum. Nie musimy rezygnować z zieleni i ciszy, aby mieć dostęp do atrakcji, które oferuje miasto. Spokój nie będzie kojarzył się jedynie z dalekimi przedmieściami, znajdziemy go w samym środku Wrocławia.