Wrzesień to czas powrotów: z podróży, z wakacji i… do szkoły. Dzieci żegnają letnie przygody, słońce, beztroskę i pełne nowych sił wracają do domów. Jednocześnie to czas gorączkowych przygotowań do szkolnej rzeczywistości. Rodzice zaopatrują swoje pociechy w nowe tornistry, podręczniki i inne artykuły szkolne. Wyrośniętym przez wakacje latoroślom trzeba też zakupić nowe ubrania. W sklepach panuje istny zakupowy szał, a przy kasach ustawiają się długie kolejki.

Aby umilić dzieciom i ich rodzicom ten zabiegany czas, z okazji powrotu do szkoły – marka kukurydzianych przekąsek Tygryski przygotowała miłą niespodziankę! Otóż w najlepszych sklepach na terenie całego kraju, przy zakupie 4 produktów można będzie odebrać poręczny i wygodny lunchbox w „Tygryskowym”, pomarańczowym kolorze. Sprawdzi się on idealnie jako pojemnik na kanapki, sałatkę, owoce, a także ulubione kukurydziane chrupki i zmieści do każdego tornistra. To bardzo ważne, aby dzieci były dobrze odżywione i miały energię przez cały dzień w szkole.

Lunchbox od Tygryska zagwarantuje dłuższą świeżość
i chrupkość produktom, chroniąc je tym samym od zgnieceń. Bo Tygryski chrupią bardziej! Marka przygotowała dla uczniów aż 35 000 pudełek śniadaniowych. Akcja w wybranych sklepach startuje od początku października. Będzie także wspierana Tygryskowym konkursem na Facebooku. Z lunchboxem od Tygryska powrót do szkoły będzie kolorowy, chrupiący i radosny!