Na rynku farmaceutycznym dostępnych jest wiele autorskich preparatów dedykowanych osobom odchudzającym się, ale nie wszystkie są tak samo skuteczne i bezpieczne dla ludzkiego organizmu. Skład suplementu diety Lafer Slim został opracowany przez farmaceutów, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oraz stale pogłębianej wiedzy, są w stanie prawidłowo określić potrzeby zdrowotne ludzi, a także opracować optymalne dla nich receptury preparatów.

Odkrywcza receptura farmaceutów Lafer Pharm

Receptura Lafer Slim zakłada połączenie komponentów roślinnych i ich ekstraktów o różnym mechanizmie działania, co przekłada się na efekt synergii, dzięki któremu preparat wspomaga proces odchudzania u osób o różnych potrzebach fizjologicznych i odżywczych, a także ma korzystny wpływ na kondycje ich organizmów. Wszystkie składniki aktywne zawarte w preparacie występują w maksymalnych, a jednocześnie bezpiecznych dawkach, co dodatkowo sprawia, że ten suplement diety naprawdę działa. W recepturze Lafer Slim znalazły się: glukomannan, bromelaina, inulina z cykorii, zielony jęczmień, kozieradka pospolita, cytryna liofilizowana, ekstrakt z owocu pomarańczy gorzkiej, a także łupina nasienna babki jajowatej oraz nasiona babki płesznik. Badania kliniczne przeprowadzone na grupie pacjentów potwierdziły, że składniki zawarte w recepturze Lafer Slim, takie jak: glukomannan, inulina z cykorii, ekstrakt z owocu pomarańczy gorzkiej i łupina nasienna babki jajowatej, mają  pozytywny wpływ na spadek wagi. Tak innowacyjne i unikalne połączenie składników roślinnych i ich ekstraktów sprawia, że preparat działa na wszystkie z możliwych sposobów: zmniejsza łaknienie, przyśpiesza metabolizm, zmniejsza wchłanianie tłuszczów, glukozy i cholesterolu, obniża poziomu cukru we krwi, pozytywnie wpływa na stan gospodarki lipidowej, a także pobudza perystaltykę jelita grubego, uzupełnia niedobory witamin A, B, C i E oraz pierwiastków, takich jak: wapń, potas, magnez i sód, a dodatkowo hamuje nadmierne gromadzenie wody w organizmie.

– Jesteśmy świadomi, jak poważne konsekwencje zdrowotne niesie za sobą otyłość oraz nadwaga, dlatego do opracowania receptury naszego suplementu diety Lafer Slim postanowiliśmy podejść w sposób holistyczny, dobierając takie składniki, które będą przede wszystkim skuteczne w walce ze zbędnymi kilogramami, a przy tym pozytywnie wpłyną na stan zdrowia. Opracowując recepturę Lafer Slim porównaliśmy także składy innych preparatów dostępnych na rynku farmaceutycznym, których celem jest wspomaganie odchudzania, dzięki czemu mogliśmy zaproponować coś zupełnie nowego – mówi Magdalena Sobczyk, farmaceuta Lafer Pharm

Łatwość stosowania

Suplement diety Lafer Slim to produkt, który jest skuteczny i bezpieczny w stosowaniu, a dzięki wykorzystaniu do jego produkcji wyłącznie roślinnych komponentów, jest dedykowany także wegetarianom i weganom. Preparat dostępny jest w formie proszku, dzięki czemu jest wysoce przyswajalny. Dzienna porcja Lafer Slim to zaledwie trzy łyżeczki stołowe proszku rozpuszczone w szklance wody lub ulubionego soku.

Zrzucenie zbędnych kilogramów jeszcze nigdy nie było tak proste! Podejmujesz wyzwanie?

Sprawdź, gdzie kupisz suplement diety Lafer Slim: http://laferpharm.com/

http://laferpharm.com/

Producent: Lafer Pharm

Cena: opakowanie 100 g – 32 zł

opakowanie 200 g – 59 zł

O Lafer Pharm:

Firma Lafer Pharm swoją działalność rozpoczęła w 2004 roku. Receptury wszystkich suplementów diety Lafer Pharm zostały opracowane przez farmaceutów z wieloletnim doświadczeniem w branży, co świadczy o tym, że są one skuteczne i bezpieczne w stosowaniu. W składzie preparatów znalazły się wyłącznie składniki roślinne i ich ekstrakty o różnym mechanizmie działania, dzięki czemu są one w pełni naturalne, a także odpowiednie dla wegetarian i wegan. Synergia działania zastosowanych komponentów farmaceutycznych sprawia, że suplementy diety Lafer Pharm poprawiają kondycję organizmu na wielu płaszczyznach. Firma Lafer Pharm do produkcji preparatów wykorzystuje surowce pochodzące wyłącznie od sprawdzonych dostawców, a także zapewnia utrzymanie najwyższych standardów jakościowych podczas produkcji, pakowania i magazynowania oferowanych suplementów diety.