O tym, że w ubiegłym stuleciu Bielany były mekką rozrywki stolicy wie niemalże każdy mieszkaniec miasta. Cudowna historia dzielnicy nawiązuje do pikników, festiwali, biesiad oraz słynnych potańcówek. Niestety lata 70. I 80. uśpiły ten zwyczaj, a Bielany zapadły w rozrywkowy sen. Galeria Młociny, nawiązując do wyjątkowych tradycji, no nowo wskrzesiła ducha dzielnicy. Mieszkańcy Warszawy znów mogą pobawić się na słynnych, bielańskich Dechach – dokładnie tak jak kiedyś, w wyjątkowej atmosferze i bez podziału na pokolenia. Pierwszą potańcówkę nowego, wakacyjnego cyklu zaplanowano 4 lipca, a następną dwa tygodnie później. Bawić będziemy się od godziny 19 do 23. O ponadczasowe, muzyczne brzmienia zadba Dj Wika oraz jej wyjątkowi goście. Gorące, wakacyjne wieczory w duchu bielańskich tradycji na nowo powróciły do Warszawy!

 

Lipiec na Bielanach przeminie tanecznym krokiem – i to dosłownie! Już w najbliższy czwartek mieszkańcy Warszawy będą mieli okazję powrócić do tradycji dzielnicy i wspólnie pobawić się na słynnych Dechach w Galerii Młociny. Dj Wika, najstarsza Dj’ka na świecie, zaserwuje wszystkim ponadczasowe brzmienia, tworząc niepowtarzalną atmosferę. Towarzyszyć jej będą inni, niesamowici artyści. Tego wieczoru na Dechach różnice pokoleniowe przestaną istnieć! W końcu każdy z nas uwielbia bawić się do znanych na całym świecie, ponadczasowych hitów. Wszyscy goście wspólnie cofną się do ubiegłego stulecia, kiedy to Bielany tętniły życiem. Wydarzenie zapoczątkuje nowy cykl stworzony z myślą o letnich, wakacyjnych wieczorach. Potańcówki zaplanowano na 4 oraz 18 lipca. Zabawa rozpocznie się o godzinie 19 i potrwa do 23. W uzupełnianiu energii do dalszych tańców gości wspierać będzie strefa restauracyjna Spotkania i Dania pełna pysznych przekąsek i drinków. Tego lata wakacyjne wieczory na Bielanach zapowiadają się wyjątkowo gorąco.

 

Poza bogatą ofertą zakupową oraz wyjątkową strefą gastronomiczną Galeria Młociny zachęca do odwiedzin wyjątkowymi wydarzeniami dla osób w każdym wieku. Nie brakuje koncertów, spotkań, warsztatów oraz wyjątkowych atrakcji przygotowanych z myślą o wszystkich gościach. Nie tylko dorośli, ale również najmłodsi znajdą tu coś dla siebie. Nowe, lifestylowe miejsce na mapie Warszawy nie daje o sobie zapomnieć. Na stronie www.galeriamlociny.plw zakładce „dzieje się” znajdziemy informacje o wszystkich nadchodzących wydarzeniach.