Zmień nastawienie

Jeśli codziennie zaczynasz dzień od stwierdzenia, że przez pogodę za oknem NA PEWNO nic ci się dzisiaj nie uda zrobić, to po prostu tak będzie. Tak, przestawienie się z aury letniej na jesienno-zimową może być trudne, ale nie poddawaj się meteopatii. Zamiast ubolewać nad pogodą, ubierz się na cebulkę, wyjdź na spacer i doceń przepiękne kolory jesieni. A jeśli naprawdę leje, nie szczędź sobie małych przyjemności w domu. Kubek rozgrzewającej herbaty, parę kostek czekolady i świeczka o energetyzującym zapachu uprzyjemnią ci pracę czy naukę.

Musująca energia

Jesienna pora często wiąże się z koniecznością nadrabiania obowiązków po urlopie czy sesją poprawkową na studiach. Co zrobić, aby utrzymać koncentrację, kiedy wciąż czujemy się zmęczeni i chcemy tylko zakopać się pod kocem? W takiej sytuacji warto sięgnąć po dodatkową dawkę energii w postaci tabletek musujących Plusssz Active 100% Energy Complex, zawierających ekstrakty roślinne pochodzenia naturalnego bez dodatku cukru. Jest to suplement diety skierowany do osób, które chcą wspomóc swoją pamięć i koncentrację przed ważnymi wydarzeniami w życiu. Jego skład jest oparty na adaptogenach, czyli ekstraktach roślinnych z guarany, bakopy i yerba mate. Poza ekstraktami z roślin suplement diety PLUSSSZ ACTIVE 100% ENERGY COMPLEX zawiera kofeinę – która pomaga poprawić koncentrację, a także magnez pomagający w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i mięśni, oraz kompleks witamin. Wystarczy rozpuścić tabletkę w 200 ml wody, aby poczuć 100% naładowanych baterii!

Higiena pracy

Istnieje parę prostych sposobów, które skutecznie pomogą ci zwiększyć koncentrację przy pracy. Kiedy za oknem jest coraz zimniej, kusi nas, aby w środku stworzyć atmosferę beztlenową. Otwórz okno, chociaż na moment, i wpuść orzeźwiający i pobudzający strumień powietrza. Po drugie, nie zapominaj o odpowiedniej diecie, która zapewni ci wszystkie składniki odżywcze. Pizza czy paczka ciastek poprawiają nastrój na chwilę, ale nie gwarantują utrzymania koncentracji. Po trzecie, przy komputerze postaw kubek z ulubioną herbatą albo energetyzującym suplementem diety, który pomoże ci pokonać zmęczenie. I wreszcie – co dwie godziny poświęć parę minut na rozciąganie pleców, sesję brzuszków czy oddechowe ćwiczenia relaksacyjne. Twoja wydajność wzrośnie!

Aby nie zapaść w sen zimowy…

…trzeba spać. Stwierdzenie to może wydawać się paradoksalne, ale rzeczywiście, aby zyskać energię na cały pełen obowiązków dzień, musimy zadbać o odpowiednią ilość snu. Niedosypianie sprawia, że czujemy się przewlekle zmęczeni, rozdrażnieni, i wpływa na osłabienie koncentracji. Aby organizm funkcjonował prawidłowo, zapewnij sobie co najmniej 7 i pół godziny zdrowego snu. Zarywanie nocy może pozwoli ci skończyć projekt, ale na dłuższą metę odbije się na innych obowiązkach i twoim nastroju.

Po pracy

Każda jesieniara (i jesieniarz) wie, że kluczem do pokonania chandry są drobne przyjemności. Kiedy już wrócisz do domu po długim dniu pracy albo wyłączysz komputer w domowym biurze, zastanów się, co dzisiaj sprawi, że poczujesz się dobrze. Czy to będzie spacer i szuranie stopami w opadających liściach, gorąca kąpiel z dodatkiem pachnącego olejku eterycznego, rozmowa z przyjacielem czy pieczenie ciasta do serialu na Netfliksie – wszystkie chwyty są dozwolone! Spraw, że jesień stanie się wyjątkową porą roku, w której poświęcasz sobie czas i spełniasz swoje potrzeby.

 

 

 

 

PLUSSSZ ACTIVE 100% ENERGY COMPLEX – suplement diety w postaci tabletek musujących, bez dodatku cukru, z sokiem owocowym w proszku. Plusssz Active 100% Energy Complex zawiera składniki pochodzenia naturalnego: guaranę, bakopę, yerba mate, a także kofeinę, magnez oraz kompleks witamin. Produkt polecany osobom odczuwającym zmęczenie i znużenie oraz w chwilach zwiększonego wysiłku fizycznego i umysłowego.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są istotne dla zachowania zdrowia.

Opakowanie: 20 tabletek

Cena: ok. 15 zł