13 listopada w Warszawie siedziba szkoły ViaModa przy ul. Arabskiej 7a zgromadzi miłośników mody i zakupów odzieży z tzw. „drugiej ręki”. Clotify to darmowa aplikacja mobilna, która nazywana jest wirtualną szafą. Dzięki niej każdy może uporządkować swoją garderobę
w zaledwie kilka sekund, zainspirować się lookami gwiazd, a także sprzedać/kupić używane ubrania. Ubiegłoroczna edycja POP UP BAZAR cieszyła się sporym zainteresowaniem osób, które szukają niebanalnych markowych ubrań o wiele taniej niż ze sklepowej półki.

W wydarzeniu może wziąć udział każdy. Oprócz możliwości zakupu ubrań od znanych influencerów z Instagrama, m.in. Martyny Kępy (@martynakepa), Klaudii Kupiec (@kqpiec) oraz Sandry Biłas (@szendxx), będzie można zasięgnąć porady stylistki oraz wziąć udział w konkursie z nagrodami na najlepszą stylizację. Gwoździem programu będzie za to spotkanie ze znaną piosenkarką i blogerką, czyli Saszan!

To niebywała okazja żeby ją poznać, podpytać o rady dotyczące jej niebanalnego stylu, zrobić pamiątkowe selfie, a także kupić ubrania, które gwiazda nosiła m.in. na koncertach czy teledyskach! Na głodnych – nie tylko emocji – czekać będą food trucki.

Bilety na POP UP BAZAR kosztują 49 zł, a kupić je można za pośrednictwem strony wydarzenia na Facebooku oraz tego samego dnia tuż przed wejściem. POP UP BAZAR odbędzie się 13 listopada w Warszawie przy ul. Arabskiej 7a (siedziba wyższej szkoły ViaModa).