Optymalizacja przestrzeni

Niewielka, nieustawna łazienka wymaga przede wszystkim zastosowania przemyślanych rozwiązań, które sprawią, że każdy centymetr zostanie odpowiednio zaaranżowany. Dzięki nim możliwe jest stworzenie przestrzeni, w której panuje ład i porządek, a urządzenia i meble są rozmieszczone tak, że nie przeszkadzają w poruszaniu się po pomieszczeniu. Zabudowa wnęki drzwiami prysznicowymi to jeden ze sposobów na zwiększenie ergonomii w łazience.

Firma Radaway, polski producent kabin prysznicowych, w ramach serii Eos II, oferuje dwa modele drzwi wnękowych. Eos II DWJ dedykowane są mniejszym wnękom, których szerokość wynosi od 79 do 121 cm. Z kolei drugi model – Eos II DWJS, przeznaczony jest do zabudowy nieco większych wnęk (119-141 cm). Oba modele charakteryzują się ponadczasowym wzornictwem i lekką formą. Minimalistyczny charakter przełamują wyraźne, chromowane profile, które harmonizują z armaturą łazienkową. Drzwi otwierane są wahadłowo – zarówno do wewnątrz, jak i na zewnątrz, co dodatkowo podnosi komfort użytkowania kabiny. Z kolei innowacyjny system pozycjonowania pozwala na zatrzymanie drzwi w dowolnej pozycji.

Rozwiązania szyte na miarę

Drzwi wnękowe Eos II to znacznie więcej niż design. Bardzo istotną cechą modeli jest  wysoki standard użytkowy. Stabilność konstrukcji zapewnia wspornik, a uszczelka oraz odpowiedni kształt łącznika gwarantują szczelność i odprowadzanie wody do wewnątrz kabiny. Drzwi wnękowe Eos II wykonane zostały z bezpiecznego, hartowanego szkła o grubości 6 mm. Powłoka EasyClean®, zapewniająca swobodne spływanie kropli wody po tafli, ułatwia utrzymanie kabiny w czystości. Opcją dodatkową jest możliwość wyboru spośród sześciu dostępnych wariantów szkła. Drzwi Eos II DWJ i DWJS mogą być montowane na brodziku i bezpośrednio na posadzce – z listwą progową lub bez.

W przypadku, gdy wnęka posiada nietypowe wymiary lub na przykład umiejscowiona jest pod skosem, istnieje możliwość wykonania drzwi prysznicowych na wymiar. Wszystko dzięki usłudze Radaway Na Miarę. Z kolei system niwelujący krzywizny ściany oraz dostępne profile poszerzające sprawiają, że drzwi wnękowe Eos II stanowią szyte na miarę dopełnienie każdej nowoczesnej i komfortowej łazienki.

Ceny brutto:

Eos II DWJ – od 1 400 zł

Eos II DWJS – od 1 700 zł