Pompy ciepła są ekologicznymi urządzeniami grzewczymi, przeznaczonymi dla tych użytkowników, którzy szukają wysoko efektywnej przyjaznej środowisku alternatywy
do ogrzewania gazem, olejem czy pelletem bez emisji CO2.

Istnieją różne typy pomp ciepła, zależnie od tego, z jakiego naturalnego źródła ciepła pobierają energię tzn. z powietrza, gleby czy wody, aby następnie dostarczyć ją do domu.

Daje to inwestorowi większą gwarancję sprawnego funkcjonowania urządzenia i obniża koszty utrzymania. Konkurencyjna jest również cena monoblokowej pompy ciepła STIEBEL ELTRON
w stosunku do innymi przystępnych cenowo pomp, pomimo iż są produkowane w zestawach
w Niemczech. Ponadto należy podkreślić fakt dodatkowej korzyści inwestycyjnej, jaką stwarza możliwość wykorzystania dotacji z programu CZYSTE POWIETRZE oraz ulg podatkowych.

Kolejnym plusem jest możliwość przełączania cyklu pracy tego typu pompy. Oznacza
to, iż urządzenie może zapewnić chłodzenie domu w okresie letnim. Pompa ciepła usuwa energię cieplną z wnętrza, podnosi poziom tej energii powyżej temperatury otoczenia i uwalnia ciepło na zewnątrz. Transport energii jest obsługiwany przez wodę grzewczą.

Kompaktowe pompy ciepła typu monoblokowego STIEBEL ELTRON często wygrywają
z konkurencyjnymi pompami typu split. Optymalnie dobrane zestawy umożliwiają bezproblemową instalację i uruchomienie urządzenia a ponadto nieskomplikowaną pracę w domu.

Warto skorzystać z oferty marki STIEBEL ELTRON, która gwarantuje pompy ciepła najlepszej jakości z dbałością o szczegóły – bezpieczeństwo i nowoczesny design.

 

Więcej na: www.stiebel-eltron.pl