Zainteresowanie budzi nie tylko samo wielofunkcyjne urządzenie, ale też jego konkurencyjna cena.

Wysokosprawne pompy ciepła STIEBEL ELTRON typu monoblok ogrzewają dom, przygotowują ciepłą wodę użytkową, a latem – chłodzą pomieszczenia. Do działania wykorzystują darmową energię naturalną z powietrza. Są niezwykle wydajne i bardzo ciche (ze względu na minimalną emisję dźwięku pompa może być stosowana nawet w wąskich przestrzeniach między budynkami). Nadaje się zarówno do budynków modernizowanych, w których dokonuje się zmiany starego systemu grzewczego
i wymiany starych pieców na ekologiczne ogrzewanie, ale i nowo budowanych obiektów. Na zakup pompy ciepła typu monoblok można uzyskać dotację z rządowego programu CZYSTE POWIETRZE oraz ulgę podatkową. To ogromna oszczędność, a przy tym inwestycja na najwyższym poziomie.

Wysokosprawne pompy ciepła STIEBEL ELTRON typu monoblok wyznaczają nowe standardy ogrzewania w segmencie nowo budowanych domów jednorodzinnych. Mają nowoczesną budowę
i w całości produkowane są w fabryce. W jednym urządzeniu zamknięte są wszystkie elementy
– wentylator, parownik, sprężarka, zawór rozprężny oraz skraplacz. Na etapie produkcji wykonywana jest też całość połączeń instalacji wewnątrz pompy zawierających gaz chłodniczy. Pompa jest hermetycznie zamknięta, a działanie każdego modelu jest skrupulatnie testowane. Dbałość o każdy szczegół sprawia, że klient otrzymuje urządzenie w pełni sprawne, bezawaryjne i bezpieczne, a przy tym estetycznie wykonane i dobrze się prezentujące.

Zastanawiasz się nad modernizacją systemu grzewczego? Budujesz dom i szukasz nowoczesnych
i praktycznych rozwiązań? Nie wiesz, która z pomp ciepła jest idealna dla Twojego domu? Chcesz otrzymać dotację z rządowego programu CZYSTE POWIETRZE?
Skontaktuj
się z przedstawicielami STIEBEL ELTRON. Doradzą, podpowiedzą i przekonają Cię, że lepiej nie mogłeś wybrać. Firma jest na rynku od kilkudziesięciu lat. Do jej grona każdego roku dołączają nowi klienci. Marka dba nie tylko o wysoka jakość swoich urządzeń, ale też środowisko naturalne, którego ochrona jest jej szczególnie bliska. W ten sposób inwestuje w zdrowie, naszą największą wartość.

6 powodów, dla których warto zainwestować w pompy ciepła STIEBEL ELTRON typu monoblok 

  1. To sprawdzony w polskich warunkach system grzewczy do Twojego domu od markowego producenta.
  2. Zakup pompy ciepła może zostać częściowo sfinansowany z rządowego programu CZYSTE POWIETRZE. Dotacja jest bezzwrotna!
  3. Konstrukcja monoblokowa zapewnia bezpieczeństwo i komfort. Urządzenie jest instalowane na zewnątrz, a wszystkie jego elementy są hermetycznie zamknięte na etapie produkcji.
  4. Sam zakup pompy to nie wszystko. Marka STIEBEL ELTRON gwarantuje bezpłatny nadzór uruchomienia, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
  5. Zakup pompy ciepła to inwestycja na lata. Jest to rozwiązanie idealne dla osób, którym bliska jest ochrona środowiska naturalnego, ale też które chcą długoterminowych oszczędności
    w budżecie domowym.
  6. Urządzenie pracuje bardzo cicho (poziom mocy akustycznej wynosi tylko 50 dB) i dobrze się prezentuje. Nie zajmuje też zbyt dużej powierzchni.

 

STIEBEL ELTRON gwarantuje najlepszą cenę na rynku za monoblokową, powietrzną pompę ciepła HPA-O 8 CS Plus flex Set w pakiecie. To inwestycja, która szybko się zwraca, dająca wysoki komfort użytkowania. Zapominasz o gromadzeniu opału, paleniu w piecu czy czyszczeniu komina. Nie martwisz się o usterki. Po prostu… żyjesz! Bezpiecznie i komfortowo.

 

Więcej na:

www.stiebel-eltron.pl

www.pompaciepla.com.pl/monoblok