Największa impreza targowo-wystawiennicza w Rosji, międzynarodowe targi Mebel, od 28 lat przyciągają najważniejszych przedstawicieli branży meblarskiej z całego świata. Wśród nich kolejny raz prezentowała swój asortyment polska firma Gamet, producent uchwytów i akcesoriów do mebli.

Targi Mebel odbywają się co roku w znanym moskiewskim kompleksie wystawienniczym Expocentr. Są jednym z największych wydarzeń branżowych w Rosji i Europie Wschodniej. Skupiają największe na świecie marki, znanych producentów oraz projektantów i dekoratorów wnętrz. – Naszej firmy nie mogło zabraknąć w tym gronie. Rynek wschodni jest dla nas bardzo ważną destynacją eksportową – mówi  Anna Karczewska, Dyrektor Sprzedaży na  Europę Wschodnią z firmy Gamet S.A.  – Liczba gości, którzy odwiedzili nasze stoisko jest dla nas potwierdzeniem, że zainteresowanie naszymi  produktami  na Wchodzie jest duże i doskonale wpisuje się w tamtejsze trendy.

Oprócz samych produktów, zwiedzającym spodobało się także stoisko. Zaprojektowane było w formie zamkniętej i podzielone na strefy: przedpokoju, kuchni klasycznej, kuchni  w stylu loft, części nowoczesnej, dziecięcej i łazienkowej. – Wyeksponowaliśmy w nich uchwyty i wieszaki, które cieszą się nieustanną popularnością, takie jak proste i zdecydowane modele Battitore czy Collino lub delikatne, dziewczęce UP16 czy GP 19 oraz oryginalne, nieco futurystyczne uchwyty Shell – opowiada Anna Karczewska. Targi były dla Gametu także okazją do zaprezentowania premierowych produktów, m.in. gałki z kolekcji Hantle, uchwytów Encanto, Piatto, Cono czy Feunte.