Targi FURNICA to miejsce spotkań profesjonalistów zaangażowanych w rozwój przemysłu meblarskiego. Wydarzenie jest więc dobrą okazja do zaprezentowania szerokiej oferty zarówno przed polską, jak i zagraniczną publicznością.

Podobnie jak w latach ubiegłych, GAMET wystawi się wspólnie z firmą STALMOT&WOLMET w ramach Grupy Kapitałowej STALMOT. Ekspozycja będzie podkreślać kompleksowość rozwiązań. Stoisko zostanie podzielone na kilka stref tematycznych: dziecięcą, łazienki, aluminium, pokoju dziennego, kuchni nowoczesnej oraz w stylu loft provence. Podczas tegorocznej edycji odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi odsłonami kultowych kolekcji uchwytów – Trapano UU51 oraz Piatto UU50. Liczne modele profili aluminiowych czy też szuflad cienkościennych BOX, to tylko niektóre propozycje, jakie będzie można zobaczyć na stoisku wystawcy.

Targi FURNICA sprzyjają także debiutom. – Na tę okazję przygotowaliśmy również szereg nowych modeli wieszaków, które wyróżnia niecodzienny designerski kształt. – zdradza Zbigniew Drzewiński, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Gamet S.A. – Poznańskie wydarzenie będzie również dobrym miejscem do zaprezentowania akcesoriów technicznych marki GAMET i FURTECO by Gamet  – dodaje.

 

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska w pawilonie 3A na stanowisku 24A.