Chcąc spełnić to marzenie wystarczy wybrać najnowszy zestaw od Super Prezentów – Super Moto, dzięki któremu obdarowana osoba poczuje gęsią skórkę prowadząc auto marzeń. Wybierzesz dla niej czerwone Ferrari, szybkiego Nissana GT-R czy klasycznego amerykańskiego Forda Mustanga?

Według raportu L’Observatoire Cetelem z 2017 roku 91% Polaków uwielbia prowadzić samochód.[1] Dodatkowo jesteśmy najszybszymi kierowcami w Europie[2]. Pasję do pięknych i szybkich samochodów widać nawet na ulicach – w końcu trudno nie odwrócić głowy za przejeżdżającym najnowszym Lamborghini, Ferrari czy Teslą, które wcześniej widzieliśmy zwykle na okładkach magazynów czy w telewizji. Te zjawiskowe i piekielnie szybkie maszyny są dostępne dla wszystkich fanów motoryzacji aż na 18 torach wyścigowych na terenie całej Polski.

Możliwość przejażdżki superszybkim autem to idealny prezent dla każdego mężczyzny, ale i dla fanek motoryzacji, które nie zapomną tego do końca życia. Z myślą o nich Super Prezenty stworzyły zestaw Super Moto, dzięki któremu możliwe będzie przeniesienie się wprost na tor Formuły 1 i odpalenie silnika wybranego super samochodu. W zestawie zgromadziliśmy 25 pięknych, szybkich aut o niezwykłej mocy, których niejeden pozazdrości . Przed przejażdżką gwarantujemy krótkie szkolenie, a na koniec dodaliśmy pamiątkowy certyfikat, którym będzie można pochwalić się znajomym. Warto przekonać się na własnej skórze, co te piękne samochody potrafią na torze wyścigowym – mówi Agnieszka Wrońska, marketing manager Super Prezentów.

Prezenty w postaci przeżyć stanowią ważną część rynku i stanowią znakomitą pamiątkę dla obdarowanego. Zamiast kupować kolejną rzecz, która będzie kurzyć się na półce lub zniknie w szufladzie, lepiej postawić na przeżycia i przygody, które zaowocują nowymi doświadczeniami oraz niezapomnianą zabawą. Zestaw Super Moto jest dedykowany wszystkim fanom prędkości oraz ekskluzywnych samochodów.

[1] http://media.bgzbnpparibas.pl/mediateka/1160784

[2] Badania „Drive On” Kantar TSN