Nadmierne owłosienie, pojawiające się w miejscach, które powinny pozostać idealnie gładkie? Pękające naczynka na twarzy oraz nogach? Zmiany pigmentacyjne? Skóra twarzy, której stan uległ pogorszeniu w wyniku procesów starzenia? Do niedawna problemy, z którymi trudno było sobie poradzić, a dla ich posiadaczy źródło kompleksów i dyskomfortu.  Na szczęście mamy na to bezpieczne i skuteczne rozwiązanie. Jest nim dostępna już w Polsce rewolucyjna platforma laserowa Duetto – MT!

Sekret skuteczności i wielofunkcyjności zabiegu Duetto – MT tkwi w połączeniu dwóch fal laserowych – Aleksandrytowego (755nm) i Neodymowo: Yagowego (1064nm). To pierwsze takie urządzenie na świecie, które wykorzystując zalety obu długości fal jest w stanie uzyskać rezultaty, które do tej pory nie były możliwe. To prawdziwy przełom w depilacji laserowej – zabieg świetnie sprawdza się na wszystkich fototypach skóry oraz różnych kolorach owłosienia. Dzięki połączeniu w jednym urządzeniu lasera aleksandrytowego i Nd:YAG, firma Quanta System przekazuje nam niezwykłe narzędzie. Umożliwia pracę na jasnej i ciemnej karnacji, na ciemnych i jasnych włosach, nawet siwych i białych. To duża wygoda w codziennej pracy, a także duża innowacja w kwestii epilacji – mówi dr n. med. Karolina Wójcicka – specjalista chirurgii plastycznej z Bella Estetica Klinika Wójcicki we Wrocławiu.

Zabieg Duetto – MT to również doskonałe rozwiązanie dla osób borykających się ze skórą naczyniową. Dzięki połączeniu dwóch fal lasera, zabieg wzmacniający naczynia krwionośne jest bardziej skuteczny, a pękające naczynka nie muszą być już problemem! Platforma Duetto-MT, wykorzystuje trzykrotnie mniejszą dawkę energii, co umożliwia zamykanie naczyń zarówno na twarzy jak i na nogach, zwiększając tym samym komfort i bezpieczeństwo zabiegu, bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych.

Duetto – MT umożliwia wykorzystanie obu laserów oddzielnie oraz połączenie ich w jedną wiązkę w różnych proporcjach, pozwalając tym samym na indywidualnie dostosowanie zabiegu do potrzeb każdego pacjenta. Daje to możliwość usuwania przebarwień, prowadzenia zabiegów fotoodmładzania, redukcji trądziku, czy leczenia grzybicy płytki paznokciowej. Dzięki połączeniu dwóch długości lasera zabiegi są nie tylko mniej inwazyjne i mniej bolesne, ale dają również lepsze efekty i są bardziej bezpieczne. Duetto – MT zapewnia więc możliwość wykonania większości najpopularniejszych zabiegów laserowych w jednym miejscu, łącząc wszystkie ich zalety w urządzeniu, które stanowi pierwszą w pełni efektywną i profesjonalną platformę zabiegową.

Wstydliwe problemy natury estetycznej, które do tej pory spędzały sen z powiek wielu pacjentom, nie muszą już wpływać na samoocenę czy być źródłem kompleksów. Zabieg Duetto-MT to pierwszy od lat przełom, jaki nastąpił w technologii laserów medycznych, a zastosowane w nim rozwiązanie czerpie korzyści z dwóch fal, które do tej pory były wykorzystywane wyłącznie oddzielnie. Dzięki takiej synergii pacjenci mogą cieszyć się maksymalnymi efektami, a wszystkie niezbędne zabiegi są w stanie wykonać w jednym gabinecie! Jest to bardzo cenione zarówno przez pacjentów jak i lekarzy.