Podwodna Kolacja dla Dwojga we wrocławskim ZOO to najnowsza atrakcja oferowana przez Wyjątkowy Prezent, która gwarantuje przeżycie niesamowitej przygody wśród 3 milionów litrów wody oraz 30 gatunków ryb. Doświadczyli tego Anna Wyszkoni, Robert Janowski, Anna Powierza, Łukasz Płoszajski oraz Marek Włodarczyk.

Turyści, jak i mieszkańcy Wrocławia dobrze znają tutejsze ZOO, które może pochwalić się 14 tysiącami zwierząt żyjących na 33 hektarach. W 2014 roku otwarto tu Afrykarium. To wyjątkowe miejsce w skali całego świata, bo poświęcone jest faunie i florze tylko jednego kontynentu. Jedną z największych atrakcji jest spacer 18-metrowym przeszklonym tunelem, podczas którego można podziwiać setki niezwykłych ryb, wśród których największe uznanie budzą rekiny, płaszczki, mureny i wargacz garbogłowy.

Nie mniejszym unikatem są realizowane w Kanale Mozambickim Podwodne Kolacje. Jest to niesamowite wydarzenie organizowane w otoczeniu całego wodnego świata, oferowane przez firmę Wyjątkowy Prezent. O podniebienia gości dba mistrz kuchni, który na tę okazję przygotowuje wyrafinowane menu. Przed Kolacją odbywa się zwiedzanie Afrykarium, a tuż po nim przychodzi czas na ucztę zmysłów w towarzystwie morskich zwierząt.

W październiku w Podwodnej Kolacji miały okazję uczestniczyć gwiazdy znane powszechnie z telewizji oraz sceny artystycznej, m.in. Anna Wyszkoni, Anna Powierza, Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Robert Janowski oraz Łukasz Płoszajski.

– Podwodna Kolacja to niesamowite przeżycie dla każdego jej uczestnika. Możliwość delektowania się smacznymi potrawami w otoczeniu kolorowych ryb, rekinów i innych morskich stworzeń w kameralnej atmosferze i przy muzyce daje możliwość poczucia się jak w magicznym świecie. To zapierające dech w piersiach przeżycie jest idealne na spędzenie romantycznej kolacji, rocznicy, zaręczyn czy urodzinową kolację z przyjaciółmi. Przekonały się o tym zaproszone gwiazdy i mamy nadzieję, że taka kolacja spodoba się również wszystkim mieszkańcom Wrocławia oraz odwiedzającym to miasto – mówi Mariusz Krawczyński z firmy Wyjątkowy Prezent.

Podwodna Kolacja wśród morskich stworzeń może być jedną z najlepszych niespodzianek dla ukochanej osoby. Nie jest to standardowa kolacja w restauracji, na którą można wybrać się co weekend. To unikalne doświadczenie, które na pewno zapadnie na długo w pamięci, będzie wielokrotnie opowiadane wśród znajomych i doda blasku każdemu profilowi społecznościowemu. Morskie głębiny wprawiają w zachwyt wszystkich odwiedzających Afrykarium, a Podwodna Kolacja jest wyśmienitym uwiecznieniem wyjątkowego wieczoru.

 

 

Wyjątkowy Prezent – to firma oferująca ponad 3000 pomysłów na oryginalne prezenty w formie przeżyć, które wyzwalają emocje i pozostawiają niezatarte wspomnienia. Jako jedyna firma na rynku oferuje vouchery prezentowe ważne 3 lata, aby zapewnić wystarczający czas na ich realizację. Jednym z takich emocjonujących przeżyć jest Podwodna Kolacja dla Dwojga, realizowana we wrocławskim ZOO. Kolacja odbywa się pod dnem gigantycznego basenu słonowodnego, znajdującego się w tamtejszym Afrykarium. W trakcie 3 godzinnego eventu goście poznają florę i faunę afrykańskiego lądu w kameralnym gronie, bo już po zamknięciu ZOO. Następnie, kilka metrów pod powierzchnią wody, w szklanym tunelu, serwowana jest kilkudaniowa kolacja w otoczeniu pływających wokół płaszczek, rekinów, żółwi i setek innych morskich stworzeń. Niezapomniane przeżycia gwarantowane!