Podróże jako źródło inspiracji. Linia basic Tezenis nawiązuje do największych międzynarodowych metropolii, ujawniając tym samym kosmopolityczne oblicze włoskiej marki. Na miejscu czeka już na nas szeroki wybór biustonoszy inspirowanych najbardziej trendsetterskimi i kreatywnymi miejscami na Ziemi…
Z Tezenis na podróż dookoła świata wystarczy dosłownie jedna sekunda! To tylko kilka prostych kroków. Po pierwsze, wybierz swój ulubiony model. Po drugie, zrób ostatni check w lustrze i potem… Jesteś gotowa do drogi. Nowa linia basic to światowa mapa trendów, dzięki której kobiecość odnajduje bez problemu styl.
Modele Tezenis zostały nazwane na cześć słynnych miast. Na sezon jesień-zima 2017/18 marka prezentuje nową odsłonę popularnego biustonosza. Czarujący włoski kurort Portofino stał się inspiracją dla zmysłowej propozycji o tej samej nazwie. Przypominający nieco top, ten bardziej zabudowany, koronkowy biustonosz świetnie sprawdzi się jako główny element oryginalnej stylizacji. Model oddaje ducha glamour malowniczej krainy Ligurii.
Usztywniane miseczki delikatnie podkreślają dekolt, natomiast dodatkowe zapięcia i paseczki gwarantują wielofunkcyjność oraz komfort noszenia.
Model Portofino powraca również w nowej, czarującej odsłonie w ramach jesienno-zimowej kolekcji. Subtelna koronka przechodzi od szyi po linię dekoltu, akcentując naturalne atuty kobiecej sylwetki przez co biustonosz będzie idealnym wyborem pod każdy rodzaj topu czy sukienki.
Tezenis zaprasza Cię do odkrycia tych oraz wielu innych kierunków modowych podróży na sezon AW17/18.