Żyjąc w biegu, doceniamy każdą wolną chwilę. Najchętniej spędzilibyśmy ją na łonie natury, jednak nie zawsze możemy pozwolić sobie na wyjazd za miasto lub przeprowadzkę na stałe. Alternatywą dla osób ceniących sposób życia i urządzania wnętrz osób zamieszkujących podmiejskie tereny, jest nadanie nowoczesnym przestrzeniom naturalnego akcentu, na przykład poprzez wykończenie podłogi deskami Kaczkan o wyjątkowym rysunku oraz pięknej kolorystyce. Dzięki takiemu rozwiązaniu, każdego dnia w zaciszu własnego domu lub mieszkania, można cieszyć się wyjątkowym ciepłem, przytulnością, rodzinną atmosferą i komfortem.

Modnie i naturalnie w Twoim wnętrzu

W nowocześnie zaprojektowanych wnętrzach, zwykle dominują stonowane tonacje bieli, szarości i czerni, a także minimalistyczny wystrój. W konsekwencji takie stylizacje prezentują się dość chłodno i ascetycznie. Aby je wizualnie ocieplić, doskonałym pomysłem jest szerokie zastosowanie w nich drewna. Do wykończenia podłogi można więc wykorzystać wysokiej jakości dwuwarstwowe dębowe deski od Kaczkan – Wild Country, które właśnie dołączyły do oferty firmy. Podłoga ta odznacza się nieregularnym rysunkiem, licznymi sękami oraz piękną barwą. Walory wizualne desek zostały podkreślone poprzez porycie ich transparentnym olejem, dzięki czemu idealnie odwzorowują autentyczny wygląd dębiny. Produkt urzeka ciepłym, przyjemnym charakterem, wnoszącym do wnętrza klimatyczny nastrój. Podłoga Wild Country doskonale komponuje się z drewnianymi meblami oraz designerskimi dodatkami, również wykonanymi z tego surowca.

Przestrzeń dla całej rodziny

Aby wnętrza emanowały ciepłem, przytulnością i rodzinną atmosferą, warto zadbać w nich o odpowiednie dodatki. Wśród nich powinny pojawić się przede wszystkim materiały, które zapewnią dodatkowe poczucie ciepła: duże barwne dywany oraz miękkie tkaniny. Pamiątki rodzinne oraz zdjęcia pomogą natomiast spersonalizować przestrzeń, nadając jej niepowtarzalnego charakteru. Ale nowoczesne wnętrza powinny być również komfortowe. Warto więc postawić w nich na przestronność oraz wygodne meble wypoczynkowe. Poczucie komfortu i spokoju ducha można uzyskać także wybierając materiały wykończeniowe najwyższej jakości. Takie właśnie są deski Wild Country, które dzięki pokryciu olejem o wzmocnionej odporności nie są podatne na działanie wilgoci, zarysowania i uszkodzenia mechaniczne oraz są łatwe w utrzymaniu czystości. Ponadto, desek nie trzeba impregnować po ułożeniu, dzięki czemu można je użytkować od razu po skończonym montażu, a także można stosować je na ogrzewaniu podłogowym.

Nowoczesna koncepcja wnętrzarska oparta na naturalnych materiałach wykończeniowych, w tym podłodze Wild Country, to doskonała alternatywa dla osób zmęczonych zgiełkiem codzienności oraz pragnących uciec daleko za miasto, a zarazem ceniących ponadczasową elegancję.

 

Więcej informacji na stronie: www.kaczkan.pl