23 czerwca zbliża się wielkimi krokami. Co podarować ukochanemu tacie w ten wyjątkowy dzień? Z biegiem lat mężczyźni kochają praktyczne prezenty, które nie tylko ładnie wyglądają, ale są również funkcjonalne. Doskonałym pomysłem na prezent z tej okazji są produkty kompresyjne marki Venoflex, które nie tylko wpisują się w modowe trendy, ale również korzystnie wpływają nogi.

Coraz więcej z nas doświadcza takich dolegliwości jak uczucie ciężkich nóg, mrowienie, żylaki czy obrzęki. Często te problemy dotykają również mężczyzn, którzy zazwyczaj nie chcą się do tego przyznać. Warto więc przekonać ich do noszenia podkolanówek kompresyjnych, które nie tylko ładnie wyglądają i niczym nie różnią się od standardowych skarpet, ale również wywierają stopniowany ucisk na żyły, dzięki czemu zastawki odzyskują swoją funkcję antyzwrotną, co w efekcie daje uczucie lekkich nóg.

Venoflex Pończochy Męskie z linii Elegance przeznaczone są do noszenia w sezonie wiosenno-letnim. To produkty przeciwżylakowe, które z powodzeniem można założyć pod cieniutkie, letnie spodnie i nie będą powodować żadnego dyskomfortu. Wykonano je w standardzie ASQUAL, co zapewnia ich wysoką jakość. Pończochy dostępne są także w wersji dla panów z tak zwaną stopą maxi – rozmiar 46-48. Występują w czterech rozmiarach oraz w dwóch wariantach: z otwartymi lub zakrytymi palcami. Do jasnych spodni warto wybrać kolor beżowy, do ciemniejszych czarny.

Pończochy Męskie Elegance produkowane są w dwóch klasach kompresji. Te odpowiadające klasie pierwszej przeznaczone są do zastosowań profilaktycznych, czyli dla osób, które zagrożone są wystąpieniem jakiejkolwiek niewydolności żylnej w obrębie kończyn dolnych. Pończochy oznaczone wyższą klasą kompresji są już środkiem wspomagającym leczenie, a ich zakup wymaga konsultacji z lekarzem. Ich skład to: 74% poliamid, 26% elastyn. Przed ich zakupem należy dokonać pomiaru, aby dobrać odpowiedni rozmiar.

Cena: 102 zł

https://venoflex.pl/