to najważniejsze cechy wchodzących właśnie na rynek kosmetyków do włosów AMARANTUS CARE firmy Apis Natural Cosmetics. W skład linii wchodzą: szampon, odżywka, mgiełka, a także dwufazowy olejek.

Dietę bezglutenową stosuje coraz większe grono osób. Jednak, co ciekawe, nie tylko jedzenie może być źródłem związku, przed którym bronią się konsumenci. Gluten może znajdować się także w preparatach kosmetycznych i wnikać do organizmu poprzez skórę. Dlatego jeśli chcesz w 100% wyeliminować go ze swojej diety, sprawdzaj również skład stosowanych kosmetyków.

AMARANTUS CARE to innowacyjna seria do pielęgnacji włosów. Produkty bogate są w antyoksydacyjne składniki takie jak m.in. wyciąg z karczocha – chroniący łuskę włosa przed szkodliwymi czynnikami oraz ekstrakt z nasion Amarantusa – odbudowujący jego strukturę, a także zapobiegający ich puszeniu się.

Kosmetyki poza unikalnym składem wyróżniają się również brakiem SLSów, silikonów, parabenów, barwników i parafiny. Polecane są wszystkim osobom chcących naturalnie dbać o swoje włosy, zachowując je w dobrej kondycji.

Amarantus Care to recepta na pełne blasku, zdyscyplinowane i zdrowe włosy!