Mini dla Kobiet zgromadziło szerokie grono pań, kochających kultowe samochody, modę i branżę beauty. Najważniejszym punktem programu były oczywiście jazdy próbne. Dla wszystkich, którzy zdecydowali się na przetestowanie MINI, firma przygotowała atrakcyjne niespodzianki.

Poza możliwością przejażdżek, pojawiły się też aktywności związane z modą i urodą. Sekrety make-upu idealnego, zdradzała Mistrzyni Polski w makijażu w Kategorii Kobieta Dojrzała w wizerunku sportowym w 2017 r. – Marta Kwiecińska, z wykształcenia architekt, z pasji make-up artist. Założycielka pracowni KWIECIŃSKA_ATELIER, która za pomocą estetyki, artyzmu i sztuki podnosi komfort bytu, tworzy indywidualne i oryginalne piękno.

W czasie imprezy można było nie tylko podziwiać pokazy makijażu, ale również skorzystać z indywidualnych konsultacji. Popularnością cieszyła się również strefa poświęcona pielęgnacji i stylizacji włosów, przygotowana przez salon piękności.

Nie zabrakło też propozycji dla wielbicielek mody – stoiska z unikatowymi kapeluszami, toczkami i fascynatorami, zaprojektowanymi przez Martę Galińską z pracowni Martoczki. Kapelusze, stworzone przez projektantkę, będące świetnym podkreśleniem indywidualnego stylu, podbiły serca wielbicielek niebanalnych dodatków.

Na wydarzeniu obecna była również Justyna Qunio, ekspert z dziedziny wizerunku i personal brandingu. Z wykształcenia prawnik i specjalista ds. PR, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz Instytutu Polskiej Akademii Nauk. W czasie imprezy, udzielała wskazówek, jak wyeksponować swoje mocne strony.

Organizatorzy przygotowali także atrakcyjne konkursy. Laureatki zostały nagrodzone wyjątkową biżuterią, stworzoną przez Dittę Zimmermann, dedykowaną kobietom, które podążają za trendami mody, mając jednocześnie bardziej wyrafinowane potrzeby w wyrażaniu swojej osobowości. Nie zabrakło także designerskich niespodzianek od firmy Comitor.

Najmłodszych zafascynowała niezwykła szafa ENDO, wypełniona charytatywnymi koszulkami RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ, powstałymi w ramach współpracy firmy z Fundacją Spełnionych Marzeń. Dzieci chętnie sięgały też po kultowe misie ENDO, które również pojawiły się na stoisku.

Miłośniczki designu i dobrze zaprojektowanych wnętrz miały okazję zagłębić się w lekturze magazynu “Czas na Wnętrze”. Spotkanie umilała pyszna kawa i słodkie przekąski. Wśród partnerów wydarzenia znaleźli się: OKK!, Comitor, Kwiecińska_Atelier, Justyna Qunio, ENDO, Martoczki, „Czas na Wnętrze”, Ditta Zimmermann oraz akcja charytatywna Razem Możemy Więcej.

Więcej informacji na: http://www.janki.bawariamotors.mini.com.pl/pl_PL/home.html