Nowa gama kosmetyków Garnier Botanical to kompletna rutyna pielęgnacji dla każdego rodzaju cery. Produkty, powstałe na bazie receptur nasyconych witalnością płynącą prosto z natury, nie tylko dbają o skórę twarzy, ale również dostarczają mnóstwo przyjemności z ich stosowania. Każdy znajdzie wariant dla siebie:

woda różana dla ukojenia skóry wrażliwej i suchej;

ekstrakt z winogron dla odświeżenia skóry normalnej i mieszanej;

miód kwiatowy dla odżywienia cery suchej i bardzo suchej.

Nie tylko receptury zostały opracowane w zgodzie ze środowiskiem. Podczas produkcji nowej linii Garnier Botanical także pamiętano o ekologii. Wszystkie pojemniki w 100% nadają się do recyklingu. Ponadto, używając papieru z certyfikatem FSC do produkcji opakowań, Garnier wspiera lepsze zarzadzanie zasobami leśnymi na świecie.

Co więcej, konsumentka ma pełną świadomość tego, co kryje się w kosmetyku. Nie chodzi tylko o transparentne opakowanie, ale o umieszczony na nim opis składników produktu z wyjaśnieniem pochodzenia i działania na skórę.

Garnier Botanicals zadbał, abyś nie tylko  wiedziała co jest w składzie kosmetyku, ale też dlaczego ten składnik został wybrany. Produkty tej linii stanowią idealny wybór dla świadomej konsumentki pragnącej żyć w zgodzie z naturą, nie umniejszając sobie przy tym przyjemności płynącej ze stosowania produktu.

 

Cena produktów: 17, 99 zł