The Body Shop na każdym kroku podkreśla, jak ważne jest nasze piękno oraz właściwa pielęgnacja. W Karnawale marka zadbała o jedno i drugie, łącząc niemal 100% naturalnych składników w kosmetykach do makijażu oraz kolekcji odżywiającej Drops of Youth.

Równie barwne co Karnawał w Rio de Janeiro, kosmetyki The Body Shop przywołują na myśl tylko pozytywne emocje! Idealny dla naszej cery podkład, paleta do konturowania, podkreślająca rysy twarzy, a także w 100% wegańskie cienie do powiek w tęczowych odcieniach – jest w czym wybierać! Wisienką na torcie z pewnością okażą się kolorowe maskary do rzęs w barwach fuksji, navy blue, szmaragdowej zieleni oraz klasycznej, głębokiej czerni. Na koniec, karnawałowego blasku doda nam Star Dust Pink, inspirowany gwiezdnym pyłem, którym możemy musnąć obojczyki, dekolt lub końcówki włosów.

Oprócz linii Make-up warto sięgnąć do odmładzającej kolekcji Drops of Youth. Dzięki wyjątkowej współpracy The Body Shop z doktor Christine Choi Kim, powstał masaż dla duszy i ciała w postaci kremu pod oczy oraz odżywczej maski do twarzy. Pielęgnację porównuje się do „dotyku motyla” ze względu na pięć kroków, które należy wykonać aplikując Youth Bouncy Eye Mask oraz Youth Bouncy Sleeping Mask. Formuła kosmetyków bogata jest w roślinne komórki macierzyste, które zadbają o nasze naturalne piękno jak nic innego!