Zachmurzenie, spadek temperatury, deszcze oraz coraz szybciej zachodzące słońce – to nie tylko oznaki jesieni ale jednocześnie ważna przyczyna jesiennego przesilenia, które powoduje osłabienie organizmu, spadek energii oraz… wzmożone wypadanie włosów. Efekt ten potęguje nie tylko aura  pogodowa, ale również dieta, która staje się coraz uboższa w owoce i warzywa jak i zmiany hormonalne w tym okresie. Co więcej jesienią w fazę spoczynku przechodzi większa ilość mieszków włosowych co jest następstwem… ich zbytniej ekspozycji na słońce w czasie lata. Okazuje się bowiem, że zbyt długie wystawianie włosów na słońce powoduje niejednokrotnie poparzenie mieszków włosowych, kończące się ich wypadaniem w okresie jesiennym. Widoczne jest także w rozdwojonych, przesuszonych i łamiących się końcówkach. Co zatem robić? Sięgnąć po pomoc eksperta!

Profesjonalne kosmetyki Cece MED Stop wypadaniu włosów powstały w oparciu o aż 16 składników aktywnych. Znajdziemy wśród nich witaminy, proteiny białego łubinu, ryżu, biotyna, sole mineralne, aminokwasy oraz olej kukurydziany i z olej z kiełków pszenicy, które w sposób naturalny, a zarazem łagodny pomagają zadbać o włosy. Dzięki temu formuła kosmetyków Cece MED. nie tylko zatrzymuje proces wypadania włosów ale jednocześnie kompleksowo poprawia ich kondycję.

W skład linii CeCe MED – Stop wypadaniu włosów wchodzą:

  • SZAMPON, Cece MED – Stop wypadaniu włosów
    Szampon wspierający walkę z wypadaniem włosów. Przywraca zniszczonym włosom witalność i blask oraz stymuluje porost nowych. Pozostawia włosy odżywione i pełne energii. Cena: 29,99 zł/300 ml
  • ODŻYWKA, Cece MED Stop wypadaniu włosów
    Odżywka wspierająca walkę z wypadaniem włosów. Wzmacnia i regeneruje włosy. Przywraca im witalność, sprawia, że stają się mocniejsze, odżywione, mniej podatne na łamanie i wypadanie. Lekka formuła nie obciąża włosów. Cena: 29,99 zł/300 ml

 

  • AMPUŁKI DO SKÓRY GŁOWY, Cece MED Stop wypadaniu włosów
    Intensywna kuracja przeciw wypadaniu włosów, stymulująca porost nowych w formie ampułek do jednorazowej aplikacji na skórę głowy. Opakowanie w zależności od wielkości zawiera miesięczną lub tygodniową, silnie skoncentrowaną kurację. Cena: 99,99 zł/30 x 7ml (w pojedynczych dawkach), 19,99 zł/ 5 x 7ml (w pojedynczych dawkach)

Więcej na: www.stopwypadaniu.pl