Podczas słonecznej niedzieli, poza atrakcjami takimi jak występ Majki Jeżowskiej, czy przedstawienia teatralne na dzieci czekało Eko – Laboratorium Sprytnego Szopa Pracza. Dzięki niemu, dzieci miały okazję przekonać się na własne oczy jak powstaje tęczowa piana, dowiedzieć się czym jest zasada i nie tylko! Na laboratorium składało się kilka stanowisk – na każdym z nich laboranci przeprowadzali ekscytujące doświadczenia i konkursy. Najwytrwalsi zabrali ze sobą do domu przygotowane przez markę Persil eko – upominki oraz materiały edukacyjne, które umożliwią przeprowadzenie eksperymentów w domu.

Projekt „Persil Eko Laboratorium Szopa Pracza” ma za zadanie nie tylko prowadzić edukację proekologiczną, ale również rozbudzać w dzieciach ciekawość świata. Mamy nadzieję, że w przyszłości przerodzi się ona w zamiłowanie do nauki i ochrony środowiska – mówi Krzysztof Brabander, Brand Manager marki Persil.

To dopiero początek trasy Persil Eko Laboratorium Szopa Pracza – jeżeli więc szukasz pomysłu na ciekawe i kreatywne spędzenie czasu ze swoją pociechą,  spotkajmy się:

– w ZOO w Gdańsku –  6 lipca (sobota)

– w  ZOO we Wrocławiu – 31 Sierpnia (sobota)  

Zanurzmy się w świecie zabawy, nauki, eksperymentów i  wspólnie z Szopem Praczem odkrywajmy odpowiedzi na trudne pytania!