Nowe kosze z linii FIORO są kombinacją metalu i bardzo modnego ostatnio we wnętrzach drewna. Dębowe listwy świetnie harmonizują  z kolorem antracytowym, który uwypukla ich szlachetny urok i ciepły kolor. Na stoisku firmy PEKA nie zabrakło też kultowych już produktów, którymi są systemy CONVOY i TANDEM, narożnik LE MANS, winda do szafek górnych iMove oraz system relingowy LINERO MosaiQ. Systemy wysokie PLENO i DISPENSA, narożnik MAGIC-CORNER COMFOT, systemy podblatowe SNELLO oraz półki EXTENDO wyjątkowo atrakcyjnie prezentowały się w zabudowie w różnych odcieniach szarości połączonej z naturalnym drewnem.

Goście firmy PEKA mogli podczas targów zobaczyć także między innymi drewniane wkłady do szuflad, które wyróżnia elegancja i funkcjonalność. Nie tylko wspaniale wyglądają, ale są również zaprojektowane tak, aby były ergonomiczne – dopasowują się do naszych potrzeb. Elementy mogą być łączone i ułożone w taki sposób, aby spełnić indywidualne wymagania każdego użytkownika kuchni.

Motywem przewodnim na stoisku PEKA były ciasteczka, które przypominały kształtem jeden ze kluczowych produktów firmy – system narożny LE MANS. Systemy oferowane przez firmę PEKA to innowacyjne rozwiązania ułatwiające przechowywanie i organizację produktów w szafkach. Wyróżnia je intuicyjne działanie i łatwość obsługi. Ich zastosowanie sprawia, że codzienne domowe czynności stają się przyjemnością.

Po więcej na temat najnowocześniejszych rozwiązań przechowywania i organizacji szafek zapraszamy na stronę www.peka.pl.