Jego podstawowym zadaniem jest pozbycie się martwego naskórka, wygładzać naskórek, a także delikatne zmiękczać, ujędrniać i nawilżać skórę. Jednocześnie peeling stosowany na ciało nie może podrażniać nawet bardzo wrażliwej skóry. Takim produktem jest peeling kokosowy z olejem konopnym !

Peeling kokosowy z olejem konopnym działa w naturalny sposób tak aby pielęgnować skórę całego ciała – delikatnie i skutecznie złuszczać. Oleje roślinne w peelingu natłuszczają, regenerują, mocno odżywiają i pozostawiają skórę cudownie miękką, elastyczną i niezwykle gładką. Peeling wmasowany w skórę podczas kąpieli lub pod ciepłym prysznicem pozostawia skórę pięknie pachnącą jeszcze długo po opuszczeniu łazienki!

Peeling kokosowy z olejem konopnym w walce z cellulitem

Peeling delikatnie masuję, złuszcza i pobudza skórę. Działa kompleksowo w trosce o idealną skórę Twojego ciała. Kosmetyk aktywizuję mikrokrążenie i przyczynia się do redukcji niechcianej pomarańczowej skórki. Pozbywa się martwego naskórka i sprawia, że skóra jest odżywiona, dotleniona. Możesz mnie stosować w domu, a ja sprawię, że kremy i maseczki których używasz jeszcze lepiej wchłoną się w skórę Twojego ciała. Skóra po zastosowaniu staje się oczyszczona, gładka i odżywiona.

Relaksujący, kokosowo-migdałowy peeling ma zapach, który rozbudza zmysły i zapewnia doskonałe samopoczucie.