PaintOn – artystyczne imprezy integracyjne dla każdego

 

PaintOn to inicjatywa skupiająca się na organizacji integracyjnych imprez artystycznych dla firm, ale także urodzin, wieczorów kawalerskich i panieńskich, przyjęć weselnych i wydarzeń okazjonalnych. Imprezy mają charakter teambuildingowy, polegający na zaangażowaniu całego zespołu we wspólne malowanie i degustację wybranych alkoholi. PaintOn to kolejna po CulinaryOnie część formuły EPIC. Oferta dla klientów dostępna będzie od października, wraz z otwarciem studia na Placu Trzech Krzyży w Warszawie.

 

Malowanie stymuluje rozwój, zwiększa kreatywność i ma pozytywny wpływ na kształtowanie osobowości, ale PaintOn nie jest zwykłą imprezą z rysowaniem. Wydarzenie od początku do końca organizowane jest na wysokim, profesjonalnym poziomie – począwszy od dedykowanego dla klienta managera, poprzez dobór odpowiednich materiałów, aż po obsługę serwisową. Można skorzystać także z oferty  wyselekcjonowanych gatunków wina (z opcją free flow) oraz dostosowanego do preferencji gości wyśmienitego menu od najlepszych szefów kuchni. Doskonale wyposażone, przestronne studia z salą konferencyjną mogą pomieścić do 200 osób jednocześnie, co pozwala na połączenie oficjalnej biznesowej konferencji z częścią rozrywkową bez konieczności przemieszczania się.

 

Na czym polega PaintOn? Poniżej klika propozycji do wyboru.

  • dzieła sztuki – uczestnicy wcielą się w Leonardo da Vinci lub Claude’a Moneta i namalują własne wersje największych światowych arcydzieł
  • malowane puzzle – sztuka jest jak puzzle, a każdy jej element ma znaczenie. Zadanie polega na tym, aby namalować obraz będący częścią większego wspólnego działa, którego wszystkie elementy stworzą wyjątkową całość
  • team art-work – Grupa 4-5 osób tworzy dzieło na wielkim płótnie. W ten sposób uczą się współpracy i puszczają wodzę fantazji
  • wino, czemu nie? – nie musisz czuć się winny, gdy wylejesz wino. Tym razem jest to nawet wskazane. Uczestnicy malują obrazy używając wina zamiast farb.

 

Nie tylko malowanie

PaintON to także gry zespołowe, które stymulują komunikację i pomagają rozwiązywać konflikty wewnątrz grupy. Wszystko dzięki wspólnej pracy przy tworzeniu obrazów.

Wine Casino to połączenie degustacji wykwintnych trunków i rywalizacji. Gracze poczują się jak w kasynie, odgadując marki wina i obstawiając wyniki.

Klasyczne kalambury to z kolei propozycja, w ramach której goście odgadują słowa, zdania lub całe przysłowia, rysowane przez innych członków drużyny. Cocktail Masterclass to zaś zajęcia, podczas których pod okiem barmana każdy przygotuje swój ulubiony drink. PaintOn to ponadto dedykowane dekoracje, balony, gadżety, fotograf i video oraz DJ i zabawa karaoke.

 

PaintOn stanowi część formuły EPIC, która skupia w sobie też inne marki – WineOn i CulinaryOn, zapewniające wyjątkowe doznania związane z degustacją wina i klasami mistrzowskimi z gotowania w największym studiu kulinarnym w Azji i Europie, opisującego się jako „Kulinarny Disneyland”. CulinaryOn tylko w 2018 roku gościł ponad 100 000 klientów i posiada 22 studia na całym świecie.