W środę, 19 października, w centrum handlowym Posnania w Poznaniu odbyło się wielkie otwarcie nowego sklepu marki New Look. W czasie wydarzenia na klientów czekały liczne atrakcje i okazje cenowe.

Centrum Handlowe Posnania to nowe miejsce na zakupowej mapie stolicy Wielkopolski. Obiekt o powierzchni 100 000 m2 to obecnie największa galeria handlowa na terenie całego województwa i trzecia co do wielkości w kraju.

W nowej przestrzeni w CH Posnania znaleźć można szeroki przekrój odzieży i akcesoriów marki New Look, w tym kosmetyki oraz produkty wyposażenia wnętrz. Dodatkowo, w dniu wydarzenia w sklepie na pierwszych 50 klientów czekały upominki, a na wszystkich zainteresowanych – atrakcyjne rabaty -20% na całą kolekcję. Promocje z okazji otwarcia potrwają do 30 października.

Jesienno-zimowa linia marki New Look to kwintesencja brytyjskiego stylu, designu i najgorętszych trendów. Wszyscy miłośnicy mody z pewnością znajdą w niej wszystkie swoje must-have nadchodzącego sezonu, począwszy od odzieży stylizowanej na sportową poprzez zwierzęce motywy i plisy, po haftowane bomberki czy akcesoria stylizowane na lata 90-te.