Żyjesz dynamicznie i chcesz, by twoje kosmetyki dotrzymywały Ci tempa? Nic prostszego! Postaw na kolekcję wyjątkowych mgiełek od The Body Shop, które zadbają o właściwe nawodnienie twojej skóry przez cały aktywny dzień. Natychmiastowe nawilżenie twarzy bez naruszenia makijażu jest już możliwe!

Jesteś zabiegana, spędzasz dużo czasu poza domem i masz wrażenie, że regularne nawadnianie organizmu nie jest twoją mocną stroną? W takiej sytuacji w twojej torebce nie może zabraknąć orzeźwiającej Face Mist, dzięki której zachowasz promienną i odświeżoną cerę przez 24 godziny. Jeśli chcesz rozkwitnąć na wiosnę to multifunkcyjne mgiełki od The Body Shop są absolutnym must-have nadchodzącego sezonu! Dzięki nim regularna pielęgnacja stanie się o wiele łatwiejsza, a ich cudowne zapachy zaczarują każdego!

Mandarynkowe przebudzenie doda Ci energii, mięta zredukuje ilość wydzielanego sebum i pozwoli zachować naturalny blask, zaś woda kokosowa nada twojej skórze miękkości i ukojenia. Soczysta truskawka wygładzi natomiast zmęczoną cerę, a ekstrakt z róż angielskich doda pewności siebie i zmysłowości. Bez względu na to, w jakim rytmie żyjesz, Face Mists spełnią twoje oczekiwania z nawiązką. Znajdź mgiełkę w swoim stylu i stwórzcie nierozłączny duet!