Tempo codziennego życia wzrasta, a pośpiech i niepokój stały się nieodłącznymi elementami współczesnego świata. Chcąc zachować równowagę życiową warto wykorzystać wszelkie chwile sprzyjające regeneracji sił. W jej osiągnięciu pomoże kolekcja Aveo New Generation Villeroy & Boch, zaprojektowana w myśl organicznego wzornictwa, które czerpie inspiracje ze świata natury. W tym wypadku motywem przewodnim serii stało się jajko – symbol życia i siły, zaś za projekt całości odpowiada biuro architektoniczne Conran & Partners. Tak unikalny dizajn, w połączeniu z naturalnymi materiałami zastosowanymi przez Villeroy & Boch, pozwolił stworzyć ponadczasowy projekt, wprowadzający do łazienki pozytywną energię i napełniający wnętrze harmonią.

Moc organicznych form

Aveo New Generation to kontynuacja serii Aveo Villeroy & Boch. Podobnie
jak jej poprzedniczka, nowa kolekcja stanowi kompozycję funkcjonalności
i perfekcyjnych kształtów, z których emanuje lekkość i maksymalny komfort. Wzrok przyciągają wanny o subtelnej i finezyjnej formie, wnoszącej do łazienki atmosferę spokoju i relaksu. Delikatnie zaokrąglone krawędzie zachęcają do długich kąpieli, a bezspoinowe i bezrantowe wykończenie sprawia, że wanny harmonijnie wtapiają się we wnętrze. Dopełnieniem kolekcji są owalne umywalki  – niczym odlane z jednolitego materiału wydają się nie mieć ani początku, ani końca, co dodaje lekkości każdej łazienkowej aranżacji. A przy tym są również wyjątkowo praktyczne – za sprawą głębokiej komory. Z ich organiczną formą harmonizują natomiast zaokrąglone, wygięte fronty mebli.  Chcąc podkreślić spokojny nastrój kolekcji, Villeroy & Boch zastosował okleiny z drewna dębowego Pure Oak oraz Dark Oak. Powierzchnia Glossy White Lack zachwyca natomiast blaskiem i prostotą. Seria Aveo New Generation obejmuje szafki w różnych wymiarach, komodę oraz podświetlane lustra z lampami LED, z możliwością regulacji barwy światła.

Funkcjonalność i komfort

Villeroy & Boch umiejętnie łączy to co naturalne z nowoczesnymi rozwiązaniami. Najlepszym tego przykładem są wanny Aveo New Generation, które dzięki Quarylowi® stały się niezwykle odporne na uderzenia i zarysowania. Tworzywo oferuje też maksymalną wygodę użytkowania, zapewniając doskonałą izolację cieplną i dźwiękochłonność oraz prostą pielęgnację. Wanny z tej serii są dostępne w dwóch wersjach – wolnostojącej i do zabudowy, w rozmiarze 1900 x 950 mm. Opcję dodatkową stanowi system nagłośnienia ViSound, dzięki któremu kąpiel stanie się prawdziwie ekscytującym doznaniem. Z kolei umywalki Aveo New Generation zostały pokryte szkliwem CeramicPlus, które utrudnia osadzanie się nieczystości. Dzięki temu można cieszyć się ich blaskiem przez długi czas. Villeroy & Boch nie zapomniał również o komforcie korzystania z mis ustępowych. Zostały
one wyposażone w deski sedesowe z funkcjami wolnego opadania SoftClosing i łatwego montażu QuickRelease. Wszystko to sprawia, że kolekcja Aveo New Generation zamienia łazienkę w prawdziwą oazę wygody i relaksu.