Finlandia SPOT to projekt, który powstał we współpracy gminy Czerwonak z fińską gminą Ylivieska. W ramach tej inicjatywy zbudowano Finhome, czyli Dom Fiński. Obiekt znajdujący się pod Poznaniem, którego otwarcie odbyło się 6 grudnia 2017 roku, został umiejscowiony w pobliżu lasu, a do jego stworzenia wykorzystano materiały pochodzące z Finlandii. Dlatego też fińska firma Oras – popularny w Skandynawii producent zaawansowanej armatury sanitarnej, którego polska siedziba mieści się w Oleśnie koło Opola, przekazał na potrzeby projektu swoje baterie. Z czasem ten klimatyczny budynek ma stać się miejscem spotkań biznesowych, edukacyjnych i kulturowych.

Targi Budma to nie tylko stoiska, na których prezentowane są innowacyjne produkty, to również szereg wydarzeń towarzyszących. Warsztaty, konkursy, konferencje, debaty i seminaria, a także spotkania ze światowej sławy architektami – to tylko część z przewidzianych na ten czas atrakcji. Wszystko to sprawia, że Budma jest niezwykle interesująca nie tylko dla zwiedzających, ale także dla wystawiających się firm.

Cieszymy się, że mamy szansę zaprezentować nasze produkty podczas tegorocznej edycji targów BUDMA i podzielić się naszą wiedzą z uczestnikami. To wydarzenie jest dla nas ważne także dlatego, że będzie można spotkać nas na stoisku Finlandia SPOT, którego inicjatywą było stworzenie Domu Fińskiego. W budynku tym wykorzystano nasze baterie – kuchenne, umywalkowe i natryskowe. Nie mogło nas tam przecież zabraknąć – w Finlandii Oras jest marką bardzo popularną, stanowi bowiem synonim słowa „bateria”. Podczas targów do dyspozycji odwiedzających będą nasi eksperci, którzy z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące oferty produktowej i rozwiązań dedykowanych kuchniom i łazienkom – mówi Joanna Gręda, Kierownik ds. marketingu marki Oras.

 

Targi Budma 2018

Data: 30.01-02.02.2018

Adres: ul. Głogowska 14, Międzynarodowe Targi Poznańskie

Pawilon: 3A

Stoisko: 64