Styl amerykański nie jest jednolitym stylem, tak jak niejednolite są Stany. Mamy więc style: nowojorski, Hampton, Aspen, american glamour. Wszystkie znamy głównie z filmów. Od niedawna jednak coraz częściej wnętrza urządzone na modłę amerykańską pojawiają się w polskich domach i mieszkaniach. Takie aranżacje znajdują coraz więcej naśladowców. I wszystko wskazuje na to, że będzie ich przybywać – wraz ze wzrostem sprzedaży przestronnych apartamentów oraz rosnącą potrzebą otaczania się luksusem.

A luksusu na pewno nie można odmówić amerykańskiej stylistyce. Widoczny jest w wysokiej jakości użytych materiałów, wyrafinowanych kształtach i wysmakowanych detalach. Charakterystyczna jest tu także dekoracyjność i obecność wielu dodatków tekstylnych nadających wnętrzom przytulność. Tak urządzone pokoje mają w sobie stonowaną elegancję, a jednocześnie domowe ciepło. Podkręcone dodatkowo obowiązkowym kominkiem. Do pełnego zmaterializowania się wizji o domu idealnym brakuje tylko pachnących, świeżo ciętych kwiatów w pięknym wazonie…

Oraz wiedzy, gdzie te wszystkie meble i dodatki zamówić.

Wielbicielom stylu amerykańskiego przychodzą z pomocą salony Open Space Interiors, które oferują wysokiej jakości, ekskluzywne wyposażenie wnętrz. Kultowe już marki, takie jak Ralph Lauren Home, Caracole, Bernhardt, Uttermost, czy Trowbridge, stanowią trzon starannie wyselekcjonowanej oferty, która zaspokoi nawet najbardziej wymagających wielbicieli amerykańskiej elegancji.

W czterech salonach Open Space Interiors zlokalizowanych w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu oraz Katowicach znaleźć można wszystkie elementy wyposażenia: od sof i łóżek, poprzez komody i szafy, aż do lamp oraz reprodukcji. W tej bogatej ofercie pomagają rozeznać się – pełni pasji i wyczucia stylu – doradcy.

Open space po amerykańsku? Tylko z Open Space Interiors!

www.ospace.com.pl