Bazowym produktem kolekcji jest bluza uszyta z nieziemską precyzją z kilkunastu lub kilkudziesięciu kawałków materiału, które razem tworzą wyjątkową formę pełną geometrycznego luzu.
Panie oprócz bawełnianych bluz w różnych kształtach i kolorach znajdą dla siebie dopasowane sukienki, wygodne spodnie i spodenki, krótkie i luźne topy, kolorowe t-shirty, legginsy czy poncza.
Panowie którzy na co dzień lubią oryginalny wygląd oraz wygodę mogą wybierać w bogatej ofercie bluz, t-shirtów, spodni, spodenek czy bardziej oficjalnych kardiganów.
Dla fanów użytkowego designu powstały też kosmiczne bombery z tyvek-u, które dzięki fuzji materiału z autorskim projektem są unikatowe i niepowtarzalne.
Wszystkie nasze ubrania od podstaw tworzymy sami. Szyjemy we własnej szwalni z najlepszych dostępnych materiałów, a bawełnę z certyfikatem OEKO-TEX pozyskujemy od rodzimego producenta. Każdy produkt wielokrotnie przechodzi kontrolę jakości ponieważ stawiamy nie tylko na funkcjonalność czy design, ale przede wszystkim na jakość naszych wyrobów.