Centrum handlowe Placu Unii

Plac Unii to wyjątkowe miejsce, w którym zakupy z powodzeniem łączone są z ciekawymi atrakcjami i spędzaniem kreatywnie czasu. Tym razem nie może być inaczej. Plac Unii organizuje pożegnanie z latem wśród hiszpańskiego słońca i muzyki. 

Hiszpania to dobry wybór

Pod takim hasłem odbywać będzie się spotkanie z Hiszpanią w najbliższy weekend. To świetna okazja, aby zapoznać się z walorami turystycznymi kraju słynącego ze słońca, pięknych i czystych plaż, światowej klasy zabytków i nowoczesnej architektury, a także doskonałej kuchni i gościnności. Ci, którzy chcieliby się wybrać w magiczną podróż wspomnień albo po raz pierwszy wyruszyć w podróż po Hiszpanii będą mogli zrobić to wirtualnie. Na odwiedzających czeka także interaktywna zabawa, informatory i mapy miast oraz regionów Hiszpanii. Najmłodsi także skorzystają – będą animacje i aktywności zgodne z tematyką wydarzenia. Dodatkowo podczas eventu będzie można posłuchać muzyki hiszpańskiej: oprawą muzyczną zajmie się Daniel Peszko – gitarzysta, który wykona kompozycje hiszpańskie z repertuaru klasycznego i rozrywkowego.

Spotkanie z Hiszpanią potrwa od dziś tj. 28 września do 30 września b.r. Wstęp bezpłatny. 

O miejscu:

Plac Unii City Shopping to nowoczesne centrum handlowe zlokalizowane na warszawskim Mokotowie
u zbiegu ulic Puławskiej, Boya Żeleńskiego i Waryńskiego. Na trzech poziomach galerii znajduje się 70 najemców, w skład których wchodzą m.in.: Zara, H&M, Empik, iSpot, Bobbi Brown, Smyk, Deni Cler, Hebe czy Douglas. Na terenie obiektu do dyspozycji klientów są także Calypso Fitness, przyjazne kawiarnie i punkty gastronomiczne oraz supermarket SuperSam Stałą ofertę centrum uzupełnia szereg cyklicznych wydarzeń. Obiekt posiada podziemny parking mieszczący stanowiska dla ponad 500 samochodów.

Agentem wyłącznym reprezentującym Plac Unii City Shopping w zakresie wynajmu powierzchni jest firma Colliers International. Zarządca budynku to firma CBRE.