Projektantka w swej kolekcji prezentuje wyjątkowe modele, które zachwycają formą, uwodzą seksownością i oczarowują prostotą. Każda suknia została wykonana ze szlachetnej jedwabnej krepy, czy ekskluzywnej żorżety z satynowym wykończeniem. Są to tkaniny bardzo lekkie i idealnie sprawdzają się w ruchu. A jeśli koronki, to tylko z francuskiej manufaktury Sophie Halette, z której pochodzi kreacja ślubna samej Kate Middleton. Każdy model kolekcji ma także wyjątkową nazwę. Agata Wojtkiewicz namawia panny młode do bycia: ,,thrilling’’, ,,stylish’’ czy ,,splendid’’, co jeszcze intensywniej podkreśla jej twórczą wizję mody ślubnej.

 

Zwiewnie – ,,be splendid’ i ,,be gorgeous”

Dla kobiet, które w modzie ślubnej poszukują niedosłownej romantyczności, dziewczęcej lekkości, a przy tym seksowności, idealnie sprawdzą się modele ,,be splendid’’ oraz ,,be gorgeous”. To kreacje, z cienkimi ramiączkami z przodu oraz z efektownie wyeksponowanymi plecami. Wyróżniają się także długim trenem. Dodatkowo, wykonane są z delikatnej żorżety, która dodaje lekkości i komfortu
w ruchu.

 

Nowoczesny minimalizm – ,,be unique’’ i ,,be nice’’

Nieco prostsze formy, wstawki z jedwabnego szyfonu podkreślające talię, fasony blisko ciała. W kompozycji z białym, skórzanym paskiem, który doda nieco buntowniczej wykwintności. To propozycje dla panien młodych, które pragną podkreślić swoją kobiecość. Dla których ważne jest podążanie śladem szykowności, acz tej nonszalanckiej, minimalistycznej i przewrotnej.

 

Koronkowe – ,,be tempting’’ i ,,be beautiful”

Efektowne i redefiniujące pojęcie tradycyjnej sukni ślubnej z koronkami. Dla kobiet ceniących klasykę, acz z nutką niecodzienności. ,,Be tempting” to kreacja na całej długości z półprzeźroczystą szyfonową podszewką, zmysłowo podkreślającą atuty sylwetki. Z tyłu z artystycznymi sznurowaniami na plecach. ,,Be beautiful’’ natomiast, to wyraz minimalistycznej formy z rozcięciami podkreślającymi nogi. Dodatkowo, delikatna koronka akcentuje dekolt nadając vintage charakteru całej kreacji.