Odkrywaj

Dni stają się coraz dłuższe, budzimy się w promieniach porannego słońca i dostrzegamy wokół piękne, ptasie śpiewy. Wszystko wskazuje na to, że rozpoczęła się wiosna. Każdy na swój własny sposób przygotowuje się na nadchodzące, ciepłe miesiące – jedni hołdują tradycji wiosennych porządków, inni  zapisują się na siłownię aby latem pochwalić się pochwalić się wyrzeźbionym ciałem. Warto jednak przystanąć na moment w codziennym biegu i spędzić chwilę na łonie natury ciesząc się pięknem otaczającej nas przyrody.

Na rowerze

Odkurz swoje dwa kółka po zimowym postoju i przypomnij sobie jak przyjemnie jest jechać
w promieniach wiosennego słońca czując na twarzy podmuchy wiosennego wiatru. Nie musisz wybierać się w długą trasę – wystarczy pobliski park, malowniczy teren tuż przy granicy miasta czy doskonale znana, ulubiona leśna ścieżka. Aby mieć siłę podczas rowerowej wyprawy zabierz ze sobą pożywne przekąski. Spraw żeby zwyczajne kanapki stały się niebanalne – na przykład dzięki suszonym pomidorom z pestkami dyni.

 

 

Podczas pikniku

Spacerując po okolicy

Dla zapracowanych nie lada wyzwaniem będzie choćby samo wyjście z domu. Warto wybrać się
do pobliskiego parku, nad rzekę czy do niedalekiego lasu. Zobaczyć jak wszystko wokół rozkwita
i zmienia kolory. Złapać promienie przygrzewającego słońca i poczuć wiosenny wiatr. Po powrocie
do domu z pewnością konieczne będzie zjedzenie czegoś sycącego i pysznego! Proponujemy rozgrzewający krem z brokułów w towarzystwie suszonymi pomidorami. Do tradycyjnego kremu
z brokułów dodaj paski suszonych pomidorów w oleju z pestkami dyni OLE!, kilka zapieczonych różyczek brokułu i pestki słonecznika. Nie zaszkodzi też odrobina słodkiej śmietany. A później? Można z pełnią sił zabierać się za planowanie kolejnych wiosennych dni!

Suszone pomidory w oleju z pestkami dyni OLE!

Pojemność: 305 ml

Cena: około 8 zł

 

Więcej na: www.wole-ole.pl