83 dzieła sztuki szukają domu! Aby stać się ich właścicielem, wystarczy zalicytować na XXX Aukcji Nowej Sztuki, która będzie miała miejsce 22 lutego o 19:30 w Domu Aukcyjnym Art in House przy Alejach Jerozolimskich 107 w Warszawie.

Lutowy katalog otwierają prace artystów znanych Państwu z poprzednich aukcji. Są to Wojciech Brewka i tryptyk z misiami; Tomasz Kostecki ze swoim światem w zupełnie starym stylu; Agnieszka Sitko i ascetyczne całuny; Beata Musiał-Tomaszewska i zwierzęca fatamorgana; Andrejus Kovelinas i niepokojący pocałunek. Onirycznie zrobiło się na płótnach Malwiny de Brade, duetu Sporskich, Małgorzaty Piątek-Grabczyńskiej, Joanny Szumskiej, Pawła Porady i Krzysztofa Żyngiela. W mroczny klimat wprowadzą Was prace Emila Gosia, Wojciecha Pelca, Michała Mroczki, Andrzeja Domżalskiego i Aleksandry Koper.


Do malarstwa dawnego nawiąże sentymentalna, naturalistyczna
kompozycja Jana Dubrowina, prerafaelicka Patrycja Kruszyńska-Mikulska, akademicki Konrad Hamada, średniowieczna Sylwia Perczak czy rusko-bizantyjski Borys Fiodorowicz, w którego ikonach zawsze można odnaleźć aktualne treści. Jeżeli jesteście zwolennikami abstrakcyjnych form, z łatwością odnajdziecie w katalogu propozycje Henryka Trojana, Katarzyny Kałdowskiej, Piotra Szwabe, Dominika Smolika, Michała Mąki, Małgorzaty Jastrzębskiej, Basi Kozaczkiewicz oraz Magdaleny Karwowskiej.

Artystami, których prace po raz pierwszy goszczą na naszej aukcji są Krzysztof Kopeć z obrazem wyjątkowym, bo uznanym przez PZAP za najlepszą pracę roku 2017, Wiktor Juszkiewicz, Stanisław Sugintas, Agata Krutul, Timur Karim oraz „najmroczniejszy” z całego grona – Adam Oroń. Katalog zamykają prace trójwymiarowe (Arek Szwed, Jacek Opała, Aleksandra Koper oraz Tomasz Koclęga)

Wszystkie prace będzie można zobaczyć na żywo, w czasie wystawy przedaukcyjnej w siedzibie domu aukcyjnego od 18 lutego 2019 roku do dnia aukcji, w dni powszednie w godzinach 9:00-18:00.

Regulamin licytacji oraz cała oferta aukcyjna dostępne są pod adresem https://www.artinhouse.pl/aukcje

W aukcji można wziąć udział osobiście, przez telefon oraz za pośrednictwem portalu Onebid.pl

Na wszystkie Wasze pytania odpowiemy mailowo (anita_wolszczak@artinhouse.pl) i telefonicznie (+48 510 211 410).

Zapraszamy!

22 lutego 2019 | 19:30

Art in House Dom Aukcyjny i Galeria Sztuki

Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa