Prawdziwą gwiazdą kolekcji jest pierwszy od L’Oréal Paris podkład w poduszeczce Nude Magique Cushion, dający efekt naturalnie pięknej skóry.

Oprócz podkładu kolekcja zawiera Krem BB i CC oraz Puder Matujący.

Odkryj płynny PODKŁAD W PODUSZECZCE Nude Magique CUSHION. To pierwszy podkład w płynie od L’Oréal Paris o lekkiej formule, zanurzony w poduszeczce, która pozwala dozować odpowiednią ilość podkładu. Intensywność krycia można dostosować dzięki unikalnemu aplikatorowi, który pozwala na łatwą do opanowania sztukę nakładania podkładu: dotknij delikatnie w celu uzyskania subtelnego wykończenia lub mocniej, otrzymać dokładne pokrycie. Wszystko zależy od Ciebie!

Dostępny w 6 odcieniach, wzbogacony o SPF 25.

PUDER PRASOWANY Nude Magique BB Powder dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych do cery jasnej i średniej. Po nałożeniu staje się niewidoczny na skórze, doskonale matuje, w swoim składzie zawiera pigmenty rozpraszające światło zachowując przy tym pełne matowienie skóry.

L`Oréal Nude Magique BB CREAM nawilża przez długi czas skórę i nadaje jej naturalny blask. Sekret tkwi w kapsułkach z pigmentem, który dopasowuje się do tonu skóry i nadaje jej naturalny wygląd. Krycie od lekkiego po średni. Występuje w dwóch odcieniach: do jasnego i średniego tonu skóry.

Więcej informacji: http://nowosci.lorealparis.pl/nude-magique-cushion/