Zupełnie nowy, grafitowy Windomatic Power sprawi, że tej wiosny domowe porządki będą zaskakująco proste i jeszcze szybsze. Dzięki innowacyjnemu przyciskowi Max, który zwiększa moc ssącą o 50%, siłę czyszczącą, Windomatic Power stanie się najskuteczniejszym remedium na okienne zabrudzenia. Bez problemu przywróci również czystość wielu innym powierzchniom w domu.

Windomatic to wierny towarzysz wielu prac porządkowych, z myciem okien na czele. W tym sezonie na rynek wkracza unowocześniona wersja tej cieszącej się ogromną popularnością myjki elektrycznej. Windomatic Power to udoskonalone oblicze kultowego urządzenia, które gwarantuje jeszcze szybsze i bardziej skuteczne mycie okien oraz wielu innych szklanych powierzchni. Tym, co stanowi o jego unikatowości, jest dodatkowy przycisk – Max Button, który o 50% zwiększa jego moc ssącą. Dzięki temu okna w zaskakująco krótkim czasie odzyskają swój blask. Wystarczy po umyciu skorzystać z innowacyjnych właściwości myjki Windomatic Power, a szyby staną się idealnie suche i pozbawione nawet najmniejszych smug. Aby w szczególny sposób wyróżnić jego niepowtarzalność zmieniono gamę kolorystyczną, łącząc ciemny grafit z akcentami w odcieniu żywej czerwieni.

Lekka budowa sprawia, że Windomatic Power jest bardzo poręczny i łatwy w użyciu – może być używany bez obaw o nadwyrężenie rąk i kręgosłupa. Jego atutem jest także bezprzewodowe działanie – jednokrotnie naładowana bateria pozwala na nieprzerwane porządki aż do 40 minut w trybie podstawowym, dzięki czemu możliwe jest umycie blisko 120 m2.

Cena: 189 zł