Atrakcja która zaskoczy każdego!

Choć w popularnych stacjach telewizyjnych pojawiają się wciąż nowe formaty bazujące na śpiewie lub tańcu, mamy wrażenie, że wszystko już było, nastąpił przesyt tego typu show. Organizatorzy eventów, którzy podążają za gustami publiki, mają więc twardy orzech do zgryzienia. Czym zaskoczyć uczestników imprezy? Rozwiązaniem jest pokaz iluzji – Po naszym sukcesie w Mam Talent nastał prawdziwy boom na pokazy iluzjonistów. Przestały być kojarzone w prostymi sztuczkami, a widzowie przekonali się, że jest to prawdziwa sztuka. To, co potrafi pokazać profesjonalny iluzjonista zakrawa na prawdziwą magię. Świat rozrywki poszukuje nieustannie nowości, którymi zaskoczy publiczność. Magiczne show są teraz na topie – widzimy to po ilości zaproszeń do programów telewizyjnych, czy na festiwale. Nieustannie występujemy też na zamkniętych imprezach, organizowanych przez firmy, miasta, a nawet osoby prywatne, nie tylko gwiazdy. Publiczność zawsze przyjmuje nas niezwykle ciepło, a to, że nasze iluzje pozostają dla widowni nieodgadnione, dowodzi, że w naszej branży wciąż można się rozwijać i pokazywać zaskakujące i świeże tricki – mówi iluzjonista Marcin Muszyński.

Najlepsze sztuczki na świecie

Nie oszukujmy się – część iluzji jesteśmy w stanie rozszyfrować, jednak są na świecie magicy, którzy robią wręcz niewytłumaczalne rzeczy. – Każda sztuka iluzji jest wyjątkowa i każdy z widzów ma swoją ulubioną. Magiczne show od lat zachwycają i zaskakują publiczność swoją różnorodnością. Dobry program powstaje najpierw w wyobraźni iluzjonisty, a potem – jak w każdej dziedzinie – liczy się doświadczenie, trening i profesjonalizm wykonania. Są takie iluzje, które na pewno można zaliczyć do TOP 5, a my sami mamy przyjemność prezentować część z nich m. in. prawdziwy hit – Lewitujący Fortepian – mówi Ewelina Muszyńska.

Oto 5 najbardziej spektakularnych magicznych sztuk:

  1. Lewitujący Fortepian wraz z pianistą – to niewątpliwie jedna z najpiękniejszych, a zarazem jedna z najtrudniejszych sztuk iluzji na świecie. Zadziwia nawet inżynierów i najbardziej ścisłe umysły! Sam instrument waży ponad 600 kg. W chwili, gdy obraca się wraz z iluzjonistą wokół własnej osi, widzowie nie mogą uwierzyć własnym oczom. Iluzję tę wykonuje Marcin Muszyński na największych pokazach na świecie.
  2. Przecięcie Iluzjonisty na pół piłą spalinową lub też prawdziwa piłą z tartaku! – Obie sztuki robią ogromne wrażenie, tutaj milimetry odgrywają gigantyczną rolę! Przepołowienie człowieka na pół i scalenie go w jedną całość, to jedna z najbardziej widowiskowych i spektakularnych form iluzji.
  3. Lewitacja Modelki wraz z obrotem w powietrzu – Lewitacja modelki to klasyka iluzji, ale możemy zobaczyć jej bardzo słabe wersje jak np. lewitacja dziewczyny na miotle. Prawdziwa iluzja jest wówczas, gdy nie ma żadnych domysłów i zaprzeczamy wszelkim możliwym logicznym rozwiązaniom. Całość musi wyglądać niczym scena z baśni – nieprawdopodobnie! Najbardziej spektakularnym dokonaniem było stworzenie na potrzeby Opery Narodowej lewitacji całkowicie nagiej kobiety, czego nie dokonał wcześniej jeszcze żaden inny iluzjonista na świecie!
  4. Pojawienie się samochodu lub wagonu pociągu – są to zawsze sztuki budzące ogromne zaskoczenie i niedowierzanie. W pokazach używa się niezwykle ciężkich rzeczy, więc tylko magia tłumaczy takie zjawiska!
  5. Zniknięcie kultowego obiektu – Najbardziej spektakularne zniknięcie i pojawienie w historii zgotował światu David Copperfield, a mowa oczywiście o Statule Wolności. Ewelina i Marcin Muszyńscy planują wkrótce powtórzyć czyn Copperfielda, zniknąć zaś ma… Stadion Narodowy!

Marcin Muszyński – iluzjonista, aktor, reżyser i twórca dużych iluzji. Występuje wraz z żoną, Eweliną Muszyńską, która była koronowana w konkursie Miss Polski oraz została najpiękniejszą Polką podczas międzynarodowego konkursy Miss Slav w Paryżu. Państwo Muszyńscy byli finalistami programu „Mam Talent”, gdzie ich show zostało ocenione jako „Najlepszy spektakl wszystkich edycji Mam Talent”. Jurorzy powiedzieli również o Muszyńskich: „To była jedną z najlepszych rzeczy jakie w życiu widziałem”. Para bierze udział w wydarzeniach najpopularniejszych stacji telewizyjnych: TVP1, TVP2, Polsat, TVN i innych. Artyści występowali we Włoszech, Francji, Niemczech, Anglii, Chorwacji, Czechach, Hiszpanii Turcji. Ich flagowym projektem jest Największa Magiczna Trasa Koncertowa w historii Polski oraz Największe Magiczne Show. Są laureatami licznych nagród, m.in. zdobyli statuetkę „Osobowości i Sukcesy 2016”, w 2017 r. otrzymali nagrodę za wyreżyserowanie i stworzenie „Największego Magicznego Show w historii Polski”, a w 2018 r. Marcin i Ewelina Muszyńscy zostali nominowani i zdobyli statuetkę „Twórcy 2018”.

Więcej informacji: https://marcinmuszynski.com