Nie ma nic lepszego w chłodny jesienny, a tym bardziej zimowy wieczór jak miseczka pysznego, gęstego, gorącego kisielu. Marka WINIARY do swojego portfolio wprowadza edycję limitowaną Kisieli Rozgrzewających w 3 unikalnych smakach z dodatkiem rozgrzewających przypraw – malinowym z imbirem i goździkami, pieczonego jabłka z cynamonem oraz pomarańczowym z goździkami i cynamonem. Brzmi pysznie, prawda?

Daj się rozgrzać!

Kisiele WINIARY przygotujesz w łatwy i szybki sposób, a z jednego opakowania zrobisz swoim bliskim aż cztery porcje smakowitego kisielu. Rozgrzewające przyprawy, które nadają im niepowtarzalnego smaku, w połączeniu z witaminą C sprawiają, że kisiele są idealnym jesienno-zimowym deserem. Produkt jest bezglutenowy, zawiera naturalną skrobię z polskich ziemniaków i jest bez dodatków sztucznych barwników.

Słodkie inspiracje

Nowość WINIARY możesz zamienić w wyjątkowy deser. Wystarczy, że udekorujesz go, np. owocami, jogurtem, czy bitą śmietaną… Opcji jest wiele! J Jedno jest pewne, nowe kisiele od marki WINIARY zachwycą podniebienie każdego wielbiciela słodkości.

Spróbuj wszystkich smaków i przekonaj się o rozgrzewającej mocy limitowanej edycji kisieli WINIARY. Pamiętaj, że z nami pyszne inspiracje nigdy się nie kończą!

Wszystkich poszukujących pomysłów na wyjątkowe desery zapraszamy na www.winiary.pl.