Funkcjonalne „2 w 1”

Lustro w łazience to element niezbędny. Spełnia nie tylko funkcję użytkową, ułatwiając wykonywanie codziennych czynności. Może także służyć wnętrzu – nadawać elegancji i luksusu, cech charakterystycznych m.in. dla stylu glamour, ale przede wszystkim optycznie je powiększać, co jest szczególnie istotne w przypadku małych łazienek.

Kabina prysznicowa Radaway ze szkłem Mirror idealnie wpisuje się w trend kreowania przestrzeni multifunkcjonalnej. Z jednej strony pozwala stworzyć nowoczesną strefę prysznicową, z drugiej – podkreślić urok wnętrza i „dodać” przestrzeni kilku metrów kwadratowych.

Nowe spojrzenie na kabinę

Mirror to szkło wysokiej jakości, pokryte powłoką lustrzaną z czystego chromu. Dzięki temu, po wyjściu spod prysznica, użytkownik może swobodnie przejrzeć się w lustrze, a podczas porządków nie musi obawiać się o ryzyko uszkodzenia powłoki. Jego właściwości sprawiają bowiem, że materiał odporny jest na korozje, działanie pary wodnej i silnych środków czyszczących. Wysokie parametry szkła Mirror zostały potwierdzone przez liczne testy, takie jak m.in. test punktu rosy, test zraszania solą czy odporności na zmiany klimatyczne i czynniki klimatyczne.

Możliwość zastosowania szkła Mirror dotyczy wszystkich modeli kabin i drzwi wnękowych Radaway oznaczonych w opcjach dodatkowych symbolem „Warianty szkła”. W ramach tej opcji producent oferuje także możliwość wyboru pozostałych sześciu wariantów – przejrzyste, UltraClear, Satinato, grafitowe, brązowe oraz Pixarena.