Marka zadbała także o dedykowaną dla urządzenia, mobilną aplikację, która zapewnia stały monitoring jakości powietrza z każdego miejsca w domu i poza nim. Urządzenie w prosty sposób zadba o to, by o każdej porze zapewnić domownikom czyste powietrze. A Ty możesz oddychać spokojnie i bezpiecznie!

Efektywność najwyższej klasy

 

Pure A9, najnowszy oczyszczacz powietrza marki Electrolux jest produktem rekomendowanym przez Polską Federację Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergię i POChP. Zapewnia najwyższą na rynku zdolność oczyszczania przy zachowaniu niskiego poziomu hałasu. Minimalny jego poziom wynosi zaledwie 21 dBA, a przy pełnej prędkości tylko od 48 do 52 dBA w zależności od modelu, co odpowiada poziomowi dźwięku zwykłej rozmowy. To dlatego urządzenie idealnie sprawdzi się nawet podczas snu, nie przeszkadzając w odpoczynku. Z pomocą unikalnego systemu PureSense nowość Electrolux stale mierzy poziom zanieczyszczeń w pomieszczeniach, reguluje przepływ powietrza dbając o zdrowe środowisko we wnętrzach. Dostosowując przepływ powietrza przeprowadza skuteczne oczyszczanie, nawet jeśli nie ma Cię w pobliżu. W procesie filtracji pochłania zanieczyszczenia, kurz, szkodliwe dla zdrowia pyłki PM 2.5 i PM10 oraz nieprzyjemne zapachy. Dodatkowo, urządzenie posiada System AirSurround wywołując spiralny ruch powietrza, dociera do wszystkich trudno dostępnych miejsc w pomieszczeniach, utrzymując naturalną cyrkulację powietrza, odpowiednią dla zdrowia domowników.

 

Współczesny design

 

Czyste powietrze, poczucie komfortu oraz dobre samopoczucie, to coś, czego chciałby doświadczyć każdy konsument. Pure A9 odpowiada na te potrzeby. Dodatkowo, wykonany jest z najwyższej jakości naturalnych materiałów, ograniczając użycie plastiku do minimum. Ciekawy i współczesny design Pure A9 wkomponuje się w każde nowoczesne wnętrze.

 

Inteligentna technologia

 

Dla nowego Pure A9 została stworzona dedykowana aplikacja, która zapewnia stały dostęp do ustawień poziomów jakości powietrza. Za jej pośrednictwem można dostosować wszystkie ustawienia w dowolnym czasie i miejscu. Pure A9 oferuje niespotykany poziom personalizacji – do odkrycia jest gama specjalistycznych filtrów, unikalnych dla urządzenia i dająca konsumentom możliwość dostosowania wydajności oczyszczacza do konkretnych wymagań w zakresie jakości powietrza. Ponadto, każdy filtr jest identyfikowany za pomocą „inteligentnego tagu”, który optymalizuje wydajność pracy i śledzi długość pracy filtra. Wszystko to, by zapewnić w domu optymalną jakość filtracji! Odkryj go już dziś!