Już w październiku marka Electrolux wprowadza na polski rynek najcichszy bezprzewodowy odkurzacz 2w1 – Pure Q9. Nowy produkt został zaprojektowany na miarę potrzeb. Gwarantuje doskonałą skuteczność, sprzątanie bez wysiłku i wygodę użytkowania. Urządzenie, dzięki unikalnej technologii, nie tylko ułatwi codzienne porządki, ale pozwoli czerpać radość przy wykonywaniu obowiązków domowych. Odkryj go już dziś i przekonaj się, że w czystym otoczeniu ludzie są szczęśliwsi!

Technologia z charakterem dla dobrego samopoczucia

Marka Electrolux już od 100 lat wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz zmieniającym się trendom i stawia na innowacyjne rozwiązania. Skutecznie realizuje postawione cele, stale poszerzając ofertę o urządzenia, idealnie wpisujące się w rytm współczesnego stylu życia. Nowy odkurzacz Pure Q9 to połączenie najwyższej jakości materiałów i nowoczesnego designu. Został zaprojektowany z niezwykłą dbałością o wszystkie szczegóły oraz z myślą o maksymalnej redukcji hałasu. To urządzenie, które usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających użytkowników, bo zapewnia naprawdę wyjątkowy komfort sprzątania. Z Pure Q9 porządki staną się tak przyjemne i proste, jak nigdy wcześniej!

Pełna moc – mniej hałasu

Pure Q9 to najcichszy bezprzewodowy odkurzacz Electrolux, a to wszystko dzięki połączeniu płynnego przepływu powietrza i wyciszonego wydechu. Moduł ręczny emituje dźwięk na poziomie tylko 73 dB, zapewniając ciche i przyjemne sprzątanie. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, poziom hałasu w Pure Q9 został zredukowany aż o połowę w porównaniu z konstrukcjami konwencjonalnych odkurzaczy bezprzewodowych. Dodatkowo, można korzystać z jego pełnej wydajności przez cały czas sprzątania, czyli aż do 55 minut!

Urządzenie pełne uniwersalnych rozwiązań, które dostosują się do konkretnych potrzeb każdego użytkownika

Odkurzacz Pure Q9 zapewnia nie tylko idealny komfort użytkowania, ale także zdrowsze powietrze. Zaopatrzony jest w 5-stopniowy system filtracji, usuwający do 99,9% cząstek o rozmiarach 0,3-10 µm. Urządzenie posiada 3 poziomy mocy oraz funkcję pamięci, która zapamiętuje ostatnie ustawienia. Nowy produkt Electrolux jest niezwykle wydajny – na jednym ładowaniu można posprzątać mieszkanie o powierzchni nawet do 162 metrów kwadratowych. Dodatkowo, specjalnie zaprojektowana stacja ładująca pozwala na płynne i wygodne przejście z ładowania do użytkowania. Urządzenie posiada też wyciągany moduł ręczny, który można wyjąć bez jakiegokolwiek wysiłku czy wciskania przycisków. Dzięki konstrukcji pełnego nachylenia i wąskiemu korpusowi, z Pure Q9 bez problemu wyczyścimy przestrzenie pod niskimi meblami (do 140 mm), a za sprawą nowo zaprojektowanej, wąskiej elektroszczotki dotrzemy do trudno dostępnych miejsc i każdego rodzaju krawędzi.

Dopracowany w każdym calu

Pure Q9 to nie tylko niezawodność użytkowania, ale także wyjątkowy design
i nowoczesny wygląd. Nowe urządzenie Electrolux posiada aluminiową ramę ze skórzanym uchwytem, który świetnie sprawdza się, jako delikatne wykończenie rączki odkurzacza. Ciekawe wzornictwo produktu powoduje, że może stać w dowolnym pomieszczeniu w domu, będąc zawsze pod ręką i w gotowości do pracy.

Pure Q9 to nowoczesny design, ale również najwyższej klasy technologie i ergonomiczne funkcje, które powinien posiadać każdy odkurzacz XXI wieku. Cicha i długa praca pozwoli na sprzątanie dopasowane do twojego stylu życia a technologie takie jak BrushRollClean czy szczelny 5-stopniowy system filtracji maksymalnie ułatwiają korzystanie z odkurzacza. Aby jeszcze bardziej dopasować odkurzacz Pure Q9 do indywidualnych potrzeb stworzono 4 modele, które różnią się drobnymi udogodnieniami.