LOKALIZACJA GWARANCJĄ ZYSKU

Wraz z rozwojem polskiej turystyki rynek condohoteli staje się coraz pewniejszym miejscem do pomnażania swojego majątku. Kluczem do rentownej inwestycji jest atrakcyjna lokalizacja. Właśnie to cechuje nowopowstający condohotel w samym sercu Bieszczad. Inwestycja Sun & Snow Resorts – Solina w Polańczyku to obiekt typu hotelowego, w standardzie czterech gwiazdek z m.in. częścią restauracyjno – konferencyjną, SPA, basenem oraz placem zabaw specjalnie przygotowanym dla najmłodszych. Będzie to znakomite miejsce do aktywnego wypoczynku i spędzania wolnego czasu z maksymalnym wykorzystaniem atutów lokalizacji i walorów turystycznych okolic. Wysoki standard obiektu to wyjście naprzeciw oczekiwaniom miłośników otaczającej przyrody, jak również kuracjuszy korzystających z uzdrowiskowych walorów Polańczyka, a jednocześnie ceniących sobie wyższy komfort od tego oferowanego dotychczas w okolicy. Zasadniczą funkcję hotelową zlokalizowano w dwóch budynkach składających się z trzech segmentów każdy. Wszystkie apartamenty złożone są z części sypialnej i łazienki, a także aneksu kuchennego. Inwestorzy mogą liczyć na pełne wsparcie operatora w postaci dostępu do panelu administracyjnego z informacjami o aktualnych przychodach z najmu i stanie obłożenia. Wpływy dla inwestorów będą przekazywane w formie comiesięcznych wypłat, będących stałym dochodem z inwestycji.

ZARABIAJ W CISZY

Od kilku lat w Polsce zauważalny jest dynamiczny wzrost na rynku apartamentów z przeznaczeniem na najem krótkoterminowy w szczególności w miejscowościach wypoczynkowych. Podkarpacie pomimo swoich niewątpliwych walorów przyrodniczych nadal nie ma rozwiniętego zaplecza hotelarskiego. Sun & Snow Resorts – Solina wpisuje się w potrzeby regionu, bowiem jest to pierwszy obiekt położony bezpośrednio nad Jeziorem Solińskim oferujący pełną infrastrukturę (m.in. restauracja, SPA, basen, boisko, plac zabaw) wypoczywającym gościom, tudzież przyszłym właścicielom apartamentów. Jest to pierwsza tego typu inwestycja w przepięknym uzdrowisku Polańczyk w samym sercu Bieszczad.

W skład hotelu wejdzie 250 apartamentów o powierzchni od ok. 20 m2 do 75 m2 z zielonymi tarasami na dachu – „Projektując Sun & Snow Resorts – Solina wykorzystaliśmy starannie wszelkie walory otoczenia, jak również zachowaliśmy w elementach dekoracyjnych cząstkę kultury ludowej, ponieważ dla nas lokalizacja przy zachowaniu wysokiego standardu obiektu stanowi istotę inwestycji” -tłumaczy Radosław Jendrzejczak, prezes Silver Resorts Management Sp. z o.o.

UNIKATOWA INWESTYCJA

Sun & Snow Resorts – Solina zlokalizowany będzie na cyplu nad samym brzegiem Jeziora Solińskiego z dostępem do plaży, co czyni inwestycję Sun & Snow Resorts – Solina unikalną w skali całego województwa podkarpackiego. Właściciele apartamentów nabędą pełne prawo własności z wpisem do księgi wieczystej. Wraz z nieruchomością właściciel otrzymuje możliwość podpisania długoterminowej umowy z operatorem zarządzającym całością obiektu. Co więcej, 70% przychodu z wynajmu apartamentu trafi bezpośrednio do kieszeni właściciela. Polańczyk jest miejscowością uzdrowiskową oddaloną o 107 km od Rzeszowa i 284 km od Krakowa w samym sercu Bieszczad, co gwarantuje zainteresowanie turystów przez cały sezon. W pobliżu obiektu znajdują się atrakcje zarówno zimowe, takie jak trasy dla narciarzy biegowych, trasy wspinaczkowe, jak i wiosenne czy letnie (żagle, windsurfing, jazda konna, sporty ekstremalne, a nawet loty szybowcem).