Rosegold – w najmodniejszym odcieniu złota

Różowe złoto króluje od kilku sezonów na biżuterii, zegarkach, telefonach czy nawet na włosach. Zadomowiło się również we wnętrzach – szczególnie w dodatkach. A teraz dzięki Villeroy & Boch zagościło w strefie zmywania! Nowy kolor Rosegold idealnie wpisuje się w aktualne trendy aranżacyjne. Błyszczący, subtelny odcień złota w ciepłej tonacji harmonijnie uzupełnia delikatne formy armatury Umbrella i Umbrella Flex. Różowe złoto na kuchennej baterii może być prawdziwą ozdobą kuchni – zarówno we wnętrzach, w których króluje skandynawski szyk, jak i styl retro czy nawet minimalizm.

Sorano – nowocześnie i ekologicznie

Miłośnicy nowoczesności, minimalizmu i proekologicznych rozwiązań – wszyscy docenią zalety nowej baterii kuchennej Sorano. Prosta, surowa i wyrazista w formie, jest też bardzo funkcjonalna. W skład kolekcji Sorano wchodzą cztery modele: Sorano, jej wyższa siostra – Sorano Sky, a także wersja ze zintegrowaną wyciąganą wylewką – Sorano Shower i Sorano Sky Shower. Wszystkie modele kolekcji wykonane są ze stali szlachetnej, ze szczotkowanym wykończeniem. Jednouchwytowa bateria  pozwala na szybką regulację temperatury wody jedną ręką, co jest nie do przecenienia – zwłaszcza w kuchni. Nowocześnie znaczy też ekologicznie! Dlatego armatura Sorano wyposażono w obrotowy perlator, który napowietrza wodę, zwiększając jej objętość i tym samym ograniczając jej zużycie.

 

Steel Expert – dla kulinarnych profesjonalistów

W gotowaniu mogą pomóc nie tylko naczynia czy noże, lecz także odpowiednio wyposażona strefa zmywania. Bateria kuchenna Steel Expert od Villeroy & Boch została zaprojektowana dla kulinarnych eksperymentatorów. Wykonana ze stali szlachetnej elastyczna wyciągana wylewka gwarantuje maksymalny komfort użytkowania, a pojedynczy uchwyt pozwala odkręcać wodę i regulować jej temperaturę jedną ręką, co w ferworze prac kuchennych jest wyjątkowo pomocne! Dodatkowo strumień wody można przełączyć na prysznic, co ułatwia opłukiwanie dużych garnków, patelni i blach do pieczenia. To praktyczne rozwiązanie znajdzie też zastosowanie w myciu warzyw i owoców. Wylewka Steel Expert ma jeszcze jedną zaletę – jej kąt obrotu wynosi 360 stopni. Praktyczniej być nie może!