Czy to zwiedzając miasto w mroźnym okresie Świąt, czy podczas zmagań się z chłodem w trakcie rześkiego jesiennego spaceru, ECCO UKIUKzapewnią ciepło i Twój oryginalny look bez względu na pogodę.
Twoja gwarancja komfortu w najzimniejsze z dni czyli ECCO UKIUK są stworzone z podwójnej warstwy skóry, która zapewnia miękkość dopasowania i idealne przyleganie do kształtu Twojej stopy. Podszewka z naturalnej owczej skóry zabezpiecza przed uciekaniem ciepła oraz daje kojące uczucie pewności o jakość wykonania. Podobnie jak w przypadku wszystkich innych butów ECCO, ten model posiada wyjątkową podeszwę, która daje dobrą przyczepność, elastyczność i wygodę – to wszystko zasługa innowacyjnej technologii direct-inject. Dostępne  w czterech kolorach buty ECCO UKIUK są odpowiedzią na potrzebę łączenia indywidualnego stylu z praktycznymi rozwiązaniami. Dopełnij swoją stylizację sięgając po torbą ECCO SP2 Medium Doctor’s Bag w wersji czarnej lub popielato szarej. Wyjątkowa konstrukcja tego modelu to zasługa zastosowania wysokiej jakości, delikatnej krowiej skóry, ręcznie wykonywanych szwów i przyjaznego środowisku barwienia metodą vegetable-tanning. Do bardziej swobodnych, nonszalanckich zestawów wybierz plecak ECCO EDAY 3.0 Easypack – wygodną i idealną alternatywę dla torebki do noszenia na co dzień.
Nigdy nie uznając kompromisów jeśli chodzi o jakość, ECCO po raz kolejny połączyło nowoczesne materiały z pełnym prostoty podejściem do wzornictwa i stworzyło buty, które sprostają każdym warunkom pogodowym, idealnie wpasowując się w Twój styl życia.
Kolekcja zimowych butów ECCO UKIUK będzie dostępna od września, ceny zaczynają się od 699,90 zł.
Więcej informacji na pl.ecco.com.