Nowy serwis internetowy to doskonały sposób na zapoznanie się z pełną ofertą firmy Sanplast. W łatwy sposób można porównać miedzy sobą parametry i specyfikację poszczególnych artykułów, a następnie wybrać te najbardziej dostosowane do potrzeb, gustu i wymiarów łazienki. Nowoczesne kabiny prysznicowe, łatwe do utrzymania w czystości brodziki, wygodne wanny, geometryczne umywalki i różnorodne akcesoria – to wszystko bez trudu można znaleźć na nowej, prostej w obsłudze stronie.

Innowacyjna witryna pozwala bez wychodzenia z domu zapoznać się z pełnym asortymentem firmy, jest też doskonałą bazą wiedzy dla osób poszukujących najlepszych rozwiązań do swojej łazienki. Oprócz szczegółowych informacji na temat wszystkich produktów Sanplast, strona zawiera bogatą część blogową, w której klienci znajdą zarówno nowości produktowe, jak również porady i inspiracje dotyczące wykorzystania artykułów Sanplast w swojej łazience. Nowy serwis Sanplast obejmuje także sklep internetowy z częściami zamiennymi i produktami wyprzedażowymi, w którym klienci mogą kupić je bezpośrednio od producenta.

Design strony utrzymano w jasnej tonacji, a nawigacja po poszczególnych strefach witryny jest intuicyjna. Z każdego miejsca strony będzie można bez problemu przejść do interesujących klienta działów, aby wczytać się w porady specjalistów dotyczące urządzania łazienki, posiłkować bazą wiedzy podczas remontu czy skorzystać z atrakcyjnych wyprzedaży w sklepie online.