Arizona Muse twarzą ekologicznej kolekcji MANGO Committed

Już kolejny raz MANGO stworzyło kapsułową kolekcję Committed, całkowicie przyjazną środowisku. Do kampanii zaangażowano amerykańską modelkę – Arizonę Muse, która oprócz współpracy z luksusowymi domami mody, na co dzień angażuje się w działania proekologiczne!

Najnowsza kolekcja kapsułowa MANGO Committed utrzymana jest w kolorystyce nawiązującej do natury. Dominują w niej odcienie beżu, szarości, zieleni oraz żółci. Tekstylia, których użyło MANGO, są najwyżej jakości i całkowicie przyjazne środowisku jak np. bawełna organiczna czy Tencel, wyprodukowany z drzew specjalnie hodowanych i przeznaczonych do wycinki.

Kapsułową linię MANGO Committed charakteryzują proste kroje i wzory. Idealnie wpisują się one w styl amerykańskiej modelki i aktywistki, Arizony Muse, która określiła go w trzech słowach: klasyczny, elegancki, kobiecy. W kolekcji znalazły się m.in. oversize’ove koszule, maxi sukienki oraz spódnice, spodnie z wysokim stanem, a także okrycia wierzchnie w postaci płaszczy i marynarek. MANGO Committed to esencja dbałości o środowisko!