Startuje nowa akcji CIN&CIN Lubię tak. Tym razem kultowa marka win – ekspert od przyjemności zaprosił do współpracy konsultantki Avon, które jak nikt inny znają się na mocnych stronach kobiety. Dzięki wspólnej akcji przy zakupie każdej butelki CIN&CIN otrzymamy kod na 30-procentowy rabat w sklepie online Avon. Dodatkowo, w rozpoczynającym się konkursie można wygrać aż 100 voucherów o wartości 200 zł na zakupy w sklepie online Avon. Półroczna akcja rozpoczęła się 1 października.

Teraz już wiadomo od czego najlepiej zacząć niezapomniany wieczór w „babskim” gronie. Oczywiście – od niezobowiązującego, domowego before party. Kosmetyki, moda, urodowe triki, dobra muzyka i orzeźwiające wino, np. CIN&CIN Prosecco – to idealny początek imprezowej nocy, prawdziwy przedsmak ekscytującej zabawy. To również świetny pretekst do wspólnych makijażowych szaleństw. Z CIN&CIN i Avon jeszcze łatwiej skompletujesz idealny zestaw na wiele takich domówek. Te najlepsze są oczywiście bez okazji!

CIN&CIN to ekspert od przyjemności – mówi Agata Domaradzka, dyrektor marketingu AMBRA S.A. – Towarzyszy kobietom w chwilach, kiedy chcą się zrelaksować, poczuć dobrze, cieszyć wspólnym czasem spędzanym z przyjaciółkami. Znamy kobiety i wiemy, jak wiele radości dają im spotkania w „babskim” gronie, zwłaszcza te spontaniczne. Dzięki wspólnej akcji z Avon mamy jeszcze ciekawszy pomysł na takie popołudnie czy wieczór. Wino i kosmetyki to kobieca przyjemność w podwójnym wymiarze. Zachęcamy i inspirujemy, by każda z nas zadbała o przyjemność dla siebie i swoich przyjaciółek.

Szczegółowe informacje na temat promocji i konkursu znaleźć można na stronie https://lubietakcincin.pl i Facebooku https://www.facebook.com/CINandCIN/

#lubietak #cincinlubietak #cincin #cincinwino

 

Cin&Cin – to jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek alkoholi w Polsce. W portfolio marki znajdują się wina jedne z najczęściej wybieranych przez konsumentów: wina musujące, wina stołowe oraz gotowe drinki. CIN&CIN to od lat marka kojarzona z kobiecością i kobiecym punktem widzenia. Kluczowe wartości CIN&CIN to kobieca siła, wolność i przyjemność, które razem tworzą „feminizm przyjemności”. Marka CIN&CIN inspiruje kobiety do poszukiwań swoich sposobów na czerpanie z życia pełnymi garściami i sięganie po to, czego chcą – w tym roku była partnerem konkursu Cosmopolitan „Mocne strony kobiety”.