Można zaryzykować stwierdzenie, że w ostatnim czasie pojawiła się nawet “moda na dom”. Lubimy w nim przebywać, chcemy żeby był wygodny, pięknie urządzony, żeby odzwierciedlał naszą osobowość, pokazywał jacy jesteśmy. W domu przyjmujemy gości, wspólnie gotujemy, zasiadamy do nakrytego stołu z rodziną i przyjaciółmi, świętujemy sukcesy, rozmawiamy… Chcemy, żeby był naszą bezpieczną oazą, w której dobrze się czujemy, nie sztucznie wykreowanym lokum urządzonym według narzuconych norm. A więc zrzucamy sztywny gorset utartych schematów i wciągamy głęboki haust NORMALNOŚCI. Co to oznacza w rzeczywistości? Przede wszystkim więcej luzu. Przyglądamy się bacznie przestrzeni, w której mieszkamy, odpowiednio ją aranżujemy, bo przecież dobrze zorganizowana sprzyja naszej wygodzie, ale robimy to z pomysłem i według własnego klucza. Miejsce, w którym spędzamy czas, powinno pasować do potrzeb każdego domownika. Pamiętajmy, że moda nie zawsze jest naszym sprzymierzeńcem, dlatego podchodźmy do niej ostrożnie. Może okazać się, że efektowny salon urządzony według najnowszych trendów, owszem – pięknie prezentuje się na okładce poczytnego magazynu, ale jego aranżacja kompletnie nie pasuje do nas – naszych przyzwyczajeń, codziennych rytuałów, stylu spędzania wolnego czasu. Żeby żyło nam się lepiej spokojniej – wracamy do wnętrz pełnych komfortu i wygody. Nasz dom dojrzewa razem z nami, zmienia się wraz z upływem czasu i w ten sposób kształtuje swój własny charakter.

Marka VOX, zauważyła, że NORMALNOŚĆ stała się nowym stylem życia. Ten inspiracyjny trend ma nawet swoją nazwę – SUPERNORMAL. Otaczamy się prostymi rzeczami, celebrujemy codzienność i skupiamy się na tym, co tu i teraz. Wybieramy sprawdzone, praktyczne materiały, takie, których używanie na co dzień nie będzie sprawiać kłopotów. Winylowe podłogi Vittera marki VOX mają strukturę naturalnego drewna, pięknie wyglądają, a przy okazji są odporne na wodę i łatwe w utrzymaniu czystości. Idealnie sprawdzą się w salonie, przedpokoju, kuchni, a nawet łazience. Zniosą tańce do białego rana, jazdę na deskorolce i ostre pazurki naszych pupilów.

Wspólne posiłki przy stole to jedna z najprzyjemniejszych chwil po dniu pełnym wyzwań. Nic tak nie jednoczy domowników jak rozmowa przy pysznej kolacji. Kuchnia i jadalnia to miejsca, w których rośnie apetyt nie tylko na wspólnie przygotowany posiłek, ale często na osobiste zwierzenia. Pielęgnujmy w sobie chęć rozmowy, budujmy bliskość z rodziną i przyjaciółmi. Przy stole z kolekcji Frame mieści się, aż 12 osób, a krzesła Closer z miękkimi, obrotowymi siedziskami ułatwiają wstawanie od stołu i zmianę pozycji podczas posiłku.

Zbliżające się święta to doskonała okazja do spędzania czasu w domu w duchu Supernormal. VOX życzy niespiesznego odkrywania zwykłych, codziennych przyjemności i stojących za nimi pięknych przedmiotów.